Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért kell nyilvános helyen...

Miért kell nyilvános helyen szoptatni?

Figyelt kérdés
Én is gyerekanyuka vagyok, én is szoptatok még, de én nem nyilvános helyen szoptatok. Miért szoptathatott ott? Nem lehetett annyira fontos hogy éhen haljon. Ti szoktatok nyilvános helyen szoptatni ?

2017. ápr. 29. 18:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
37%
Feltűnési viszketegség.
2017. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
41%
Soha, mert nem rakom ki a mellemet. De van aki szules utan mar nem no, hanem csak es kizarolag anyuka, a melle meg csak kajasdoboz. Az o bajuk, engem nem zavar, de esetleg masokat igen mert megiscsak kozszemerem sertes.
2017. ápr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
9%

Utolso, nyilvan gyerekes anyuka csak autokorrekcio van a telojan.

De latom ez felettebb hasznos komment volt egyesek szerint :)

2017. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
62%

Nem szoptattam nyilvanosan.

Am ha teged zavar, fordulj el. Nem muszaj nezni.

2017. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
35%
Én kb kisiskolás koromban láttam egy cigányasszonyt (a retkes típust) panelház előtt forgalmas téren szoptatni. Akkor csak meglepő volt nekem a kép, ma már taszíto. Én szépen hazamentem/rohantam mindig szoptatni.elvileg a babának is csak jo a nyugodt körülmény.
2017. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
50%

Sosem szoptattam nyilvános helyen, mivel úgy vélem nem tartozik másra. Ha viszont olyan helyre megyünk, ahol várakozni kell, stb, mindig felkészülök és viszek cumisüvegben lefejt tejet, amit termoszban melegen tudok tartani.


Különben én eddig csak a kisebbségnél láttam ilyent. Azt is buszon. Különösebben nem zavar, az sem ha eltakarja- vagy sem. Rájuk tartozik, az ő dolguk. Bár nem tartom rossz ötletnek, ha legalább egy nagyobb kendővel eltakarja, hiszen a kisebb idegen gyerekek nem biztos, hogy pont erre kíváncsiak.

2017. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
67%

En nem szoptattam nyilvános helyen sohasem.Sõt azt sem szerettem,ha szoptattam,hogy valaki duruzsoljon a fülembe.Csak is a nyugalom volt a fontos.


Ugy vagyok vele,hogy mindenki csinál a testével,amit akar.Különben is a strandokon is lehet melleket látni, csak éppenséggel nem szoptatnak.

2017. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
38%
Én sose láttam kisebbségnél, csak a mai hiperanyuknál. Akik annyira hiperanyuk, hogy képtelenek úgy szervezni a napot, hogy a gyereknek napirendje legyen és ezért sose tudják, mikor akar éppen enni... normális napirenddel nem fog a pláza közepén hisztizve mellet kérni, mert különben éhen hal.
2017. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
44%

Erre senki nem kivancsi, nem csak a kisebb idegen gyerekek, hanem semmilyen korosztalyu idegen ember nem.


Aki kicsapja a mellet nyilvanos helyen, az szokott altalaban elkeseredni hogy a szules ota nem tekinti a oarja nonek...hat nem ertem mit var, egy no nem teszi ki a mellet barhol.

2017. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!