Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik undorodnak a szoptatas...

Akik undorodnak a szoptatas gondolatatol, gondolom semmilyen tejtermeket se fogyasztotok, ugye?

Figyelt kérdés

Ha megis, miert undoritobb a te szervezeted altal megtermelt tej, mint egy mas allat, a kicsinyenek megtermelt tejet inni?


Nem vitazni akarok, csak erdekel mert a napokban tobb valasznal is olvastam az undorodast a szoptatastol.


2017. máj. 18. 16:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%
en attol undorodtam ahogy ratapadt a mellemre a szaja. utaltam a hangokat ahogy nyelt meg kicsurgott a szaja szelen idonkent a tej. amikor meg onkentelen mozdulattal elkezdte tapogatni meg nyomkodni a mellemet akkor dontottem el hogy na ennyi. 3 hetig szoptattam aztan tapoztam. raadasul amig szoptattam orditott minden ejjel amitol tiszta ideg voltam elso perctol. amikor valtottunk a tapra egyszer ebredt fel ejjel akkor se uvoltott mint akit nyuznak inkabb halkan nyafogott. akkor kapott egy kis tapot, tisztaba tettem ha kellett es aludt tovabb. nekem maga a testi kontaktusa a szoptatasnak volt undorito.
2017. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
11%
Tápot a háztájinak adsz és nem a gyereknek.
2017. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Komolyan nem ertem miert kell szidni a masikat mert nem akar/tud szoptatni! Ismered? A te gyerekedrol van szo? Akkor meg nem mindegy? Mindenki ugy neveli/eteti a gyereket ahogy szeretne, persze a jozan esz hatarain belul.


Engem nagyon nem erdekel ki szoptat es ki nem a kornyezetemben! Ez teljesen a csalad dolga, a mai tapszerek is eleg jo minoseguek. A legjobb persze az anyatej, de nem ertem miert kell lepontozni/szidni a masik valaszolot mert o nem szeret szoptatni.

2017. máj. 27. 09:15
 24/25 anonim ***** válasza:
34%
Jellemző, hogy az alacsony százalékú, máshol is kb. nőgyűlölő válaszokat irkáló férfiak mantrázzák a "lusta nő nem szoptat" hülyeségeket, okoskodnak olyan dologban, amihez közük nincsen. Csak egyszerűen idegesíti őket, hogy egy nő rendelkezhet a saját testével. Én undorodom a szoptatástól, páran leírták miért, és én tejtermékeket sem fogyasztok, magától a tejtől rosszul vagyok.
2017. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Carragher_x ***** válasza:

"Jellemző, hogy az alacsony százalékú, máshol is kb. nőgyűlölő válaszokat irkáló férfiak mantrázzák a "lusta nő nem szoptat" hülyeségeket, okoskodnak olyan dologban, amihez közük nincsen"

Ezt jellemzően épp nők szokták mantrázni:D:D:D:

2017. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!