Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi lehet a gond? Vagy normális...

Mi lehet a gond? Vagy normális ez a sírás?

Figyelt kérdés

Kisbabám 08.04én született, szépen van tejem, szopik is erőteljesen, de minden egyes szopi előtt legalább 20-25 percig üvölt, forgatja a fejét, hadonászik. Ez normális?

Első baba


2017. aug. 8. 07:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Akkor szoptasd meg 20-25 perccel elöbb, ne hagyd üvölteni. (Az ilyenektöl kellene elvenni a gyereket!)
2017. aug. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%

EZT hogy érted?!?!?!??


A gyerek felébred, éhes, üvölt, te meg vársz 20 vagy 25 percet, mire megeteted!?!??!?!


Remélem, ez nem igaz, különben nem vagy anyának való!

2017. aug. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az üvöltést megelőzően mit csinál a pici? Keres a szájával? Vagy alvásból kelve rögtön üvölt? Amikor elkezd fejét forgatva, hadonászva üvölteni te mit csinálsz? Igény szerint szoptatod, vagy háromóránként? A szoptatások végén nyugodt? Ezeket kéne tudni a válaszhoz.
2017. aug. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

Ha sir, szoptasd meg.

Az miert lenyeges, hogy elso baba ? Akkor meg nincs jozan esz ? Nekem is volt elso babam, de gondolkozni tudtam.

2017. aug. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Olyan nincs egy normális anya esetében, hogy az alig megszültett gyereket hagyja majdnem fél óráig üvölteni, mielött megszoptatja!
2017. aug. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt elvetetnétek tőle a gyereket nem lehet hogy szeretné szoptatni, de a baba nem kap rá hanem üvölt? Nekem is csinált ilyet párszor, a sírástól nem tudta rendesen bevenni a cicit, amitől csak még idegesebb lett és még jobban sírt. Én ilyenkor egy kis anyatejet csepegtettem a szájába, és ahogy elkezdte nyammogni és megnyugodni, úgy már mellre lehetett tenni. A kórházban javasolta még a csecsemős nővér.
2017. aug. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
6, én is így értelmeztem, csak ugye könnyebb egyből elvennémagyereket -ezni...
2017. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Meg kéne tanulni értelmezni a leírt szöveget... én tőletek venném el a gyereket ennyi ésszel csoda, hogy nénely emberek még élnek...

Ahogy felkel, 20-25percig vívnom kell vele, mert nem fogadja el a cicit, forgatja, a fejét és hadonászik. Nem egy helyben üvölt.... úristen.... IQ nindzsák vagytok...

2017. aug. 8. 12:18
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi azoknak, akik normálisan írtak. 6os úgy van ahogy írod. Próbáltam a tejet a szájába csepegtetni, olyankor rákap a cicire, de el is engedi és üvölt újra. Aztén ez egy idő után véget ér, rászív, és bekajál.
2017. aug. 8. 12:20
 10/13 anonim ***** válasza:
11%

Talán ha te megtanultál volna rendesen fogalmazni, akkor könnyebb lenne megfelelöen válaszolni.


A másik meg, hoyg meg kellene NEKED keresni az okot.

2017. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!