Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi lehet a gond? Vagy normális...

Mi lehet a gond? Vagy normális ez a sírás?

Figyelt kérdés

Kisbabám 08.04én született, szépen van tejem, szopik is erőteljesen, de minden egyes szopi előtt legalább 20-25 percig üvölt, forgatja a fejét, hadonászik. Ez normális?

Első baba


2017. aug. 8. 07:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Aha. Józan paraszti ész kell a leírtak értelmezéséhez, semmi más, de úgy tűnik az sokaknak hiányzik...

A kórházban sem tudták miért csinálja, egy egyszerű "majd elhagyja" választ kaptam. Szerinted nem próbáltam már mindent amit tudtam?! Nyílván azért kérdezem, hátha valaki tapasztaltabb tud segíteni.

3asnak a válast, ha felkel, picit nézelődik, aztán pár perc után keresni kezdi a cicit, akkor szoktam kezdeni kínálni, és akkor kezd üvölteni :-(

Amúgy 3 óránként magától kel fel.

2017. aug. 8. 12:25
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy szoptatási tanácsadó aki orvos is, azt mondta, hogy még amikor alszik és látom, hogy mocorog, keresi a cicit, ki kell venni és meg kell szoptatni. Így nem tudja felhergelni magát.

(Amúgy tényleg félreérthető volt a kérdés, de a letámadók minősítették saját magukat. Nem is értem az ilyen rosszindulatú iq bajnok embereket.. itt élitek ki magatokat??)

2017. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tipikusan olyan kérdésre sikeredett ez, ami attól függően kap jelentést, hogy jó vagy rosszindulattal olvasod.

Ahogy az előzőkben írta valaki, beválhat, ha a korai éhségjelekre figyelsz. Vagyis ha már mocorog, esetleg cuppog, keresi a cicit. Ilyenkor nyugodtan tedd mellre. Ha később jut tejhez, addigra valószínű úgy begurul az éhségtől, hogy már hiába van ott a cici, se lát, se hall, nem veszi észre.

2017. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!