Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy csinálják azok, akik nem...

Hogy csinálják azok, akik nem szoptatnak?

Figyelt kérdés
Most mindegy, hogy nem akar, vagy nem szabad neki gyógyszer vagy egyéb miatt, de nem szoptat. Hogy nem gyullad be a mellük?
2017. nov. 29. 22:45
1 2
 11/11 szonata ***** válasza:
Mindkétszer császárral szültem, nem najainkban. Az újszülöttös nővérke megállt az ágyam előtt és azt mondta, hogy jól tejelő mamákat keres. Fiatal voltam, tapasztalatlan. Mindig szép formájú mellem volt és nem is pici. Nem hitte el, hogy ebben a mellben nincs tej, azt gondlgatta, hogy vigyázok rá. Rátette a kislányomat és erőltette, hogy szopjon. Látta, hogy nem megy, hozott bimbóvédőt és úgy próbálta, amikor a vér csurrant ki belátta, hogy tényleg nincs tejem. Aztán ez mégegyszer megismétlődött, ugyanazzal a nővérrel, szavakkal. Ráadásul másodszor ikreim születtek. Kaptuk, hordtuk az anyatejet a ikreknek talán három hónapig, mert meghosszabbították. Szoptattam volna ha lehet, de nekem nem adatott meg. Vannak ilyen kismamák is. Sokkal könnyebb lehet és meghitteb is a szoptatás, mint a tápszer, cumisüveg készítése és az anyatejnél nincs jobb táplálék. Soha nem voltam irígy senkire, de aki tudott természetes módon szűlni és szoptatni őket kicsit mindig irígyeltem.
2019. aug. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!