Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kevés a tejem, néha kell...

Kevés a tejem, néha kell tápszer is sajnos. Viszont védőnő mondta, hogy teáttathatom. Mennyit egy nap?

Figyelt kérdés
Mikor,mennyit, miből? Kakis pelus alig van a tápszertől sajnos, hasfájós lett a tápszertől egy kicsit. Biogaia cseppeket kap, most 3 hetes. Légyszi kíméljetek az okoskodától hogy csak anyatej kell mindenáron. Óránként fejem lassan magam hogy minél több legyen de hiába . Mellgyulladás óta alig van tejcsim. Viszont muszály mellé még pluszba. Szóval babavíz. Tápszer, anyatej, tea,,, miből mennyit mikor?
2017. dec. 20. 19:35
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Jahj bocsánat a helyesírási hibákért, a kérdésbe is teáztatást akartam írni,de úgy látom,hogy értettétek :D
2017. dec. 20. 20:32
 12/26 anonim ***** válasza:
55%
A baba se teljesen idiota, ha elfogadja, akkor hagy igyon egy kis vizet, ha nem, akkor nem kell eroltetni. Tea doboza mit ir?
2017. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Hogy 6hónapos korig napi egy filter 3-5dl forralt vízbe napi egyszer. Na de lehet analfabéta vagyok vagy túllihegem,de ezt hogyan értelmezzem? Hogy nali egyszer 3-5 dl. Tehát napi sgyszer kínáljam vele? Védőnő azt mondta amennyi jól esik neki. Hát ő bevágott ma két tejcsi között 50ml-t. Most akkor baja gondolom nem lesz ennyitől. De jesszus ... komolyan ez annyira gáz hogy ha most nem járok utána akkor baja is lehet :(
2017. dec. 20. 20:43
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáljatok másik tápszert, ha ettől fáj a hasa.

Ha nagyon akarod teáztatni, akkor csak pár korty étkezések között. De szerintem a megfelelől tápit kellene megtalálni.

2017. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Bebea Ha -t kap. Akkor melyiket ajánljátok?
2017. dec. 20. 20:59
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni érdemes. Az enyémeknek csak a tejmentes vált be, másoknak a Humana, megint másoknak a Milumil vagy a Beba.. vannak csökkentett laktóztartalmúak is. Infacolt vagy Espumisant próbáltál már? Mert lehet nem is a tápszer a gond, hanem a cumisüveg, a levegőnyelés. A Biogaia-val se ártasz, csak egyik csepp se csodaszer sajnos.
2017. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Régebben az volt a nézet hogy 3 óránként egyen. Megeteted és ha pl óra múlva éhes vizet, teát adsz neki, így húzod ki a 3 órát. Most viszont már igény szerinti szoptatás van vagyis nonstop a cicin lehet. Ettől elvileg nőhet a tejed mennyisége.

Nekem is anyatej és mellé tápszeres volt mindkét gyerekem. Elsőre adod a ciciket aztán a cumisüvegből a tápszert.

Tea víz a nagy melegbe kellhet nem most. Esetleg néha megkínálod vízzel.

Hasfájásra infacol is jó.

2017. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
74%
3 hetesen nem adnék teát.. azzal is csak csökken az étvágy nem szopuzik. Ne fejjél, tegyed mellre minnél többet. Más dolgod sincs... mellesleg ha mégse jön össze az áhított csak szopi akkor se pánikolj! Egy babának se lett baja hogy tápszeres lett.. Az anyaságid ez idejét élvezd! Ne a lefejt tejeken görcsölj most!
2017. dec. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
54%

A 3-5 dl azért van ráírva, hogy egy filtert ennyi vízben kell kioldani, akkor lesz jó a koncentrációja a teának.

Ha bevágott 50ml-t valószínűleg szomjas volt és jól esett neki.

A védőnőket folyamatosan képzik (nem az internetről).

Én anno adtam teát a gyerekeimnek.Ma már iskolások és makk egészséhesek! Megmérgezni biztos nem fogod vele.

2017. dec. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
49%

A napi egy filter 3-5 dl egy napra elosztva, igény szerint.

Tehát naponta egy filtert főzz le, többet ne.

2017. dec. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!