Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kevés a tejem, néha kell...

Kevés a tejem, néha kell tápszer is sajnos. Viszont védőnő mondta, hogy teáttathatom. Mennyit egy nap?

Figyelt kérdés
Mikor,mennyit, miből? Kakis pelus alig van a tápszertől sajnos, hasfájós lett a tápszertől egy kicsit. Biogaia cseppeket kap, most 3 hetes. Légyszi kíméljetek az okoskodától hogy csak anyatej kell mindenáron. Óránként fejem lassan magam hogy minél több legyen de hiába . Mellgyulladás óta alig van tejcsim. Viszont muszály mellé még pluszba. Szóval babavíz. Tápszer, anyatej, tea,,, miből mennyit mikor?
2017. dec. 20. 19:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugi! Reálisan gondolkozol, akkor tudod, hogy nem lesz baja a teától, van aki ad, van aki nem ad, neked kell eldönteni. Én nem adtam, főleg nem cukorral. Ha a vizet nem fogadja el, akkor nem szomjas. Szopi után mehet a tápszer (ha kell), én így csináltam. Egyébként a tápszeres lányomnak se kellett vizet, vagy teát adnom pluszban, pedig 40 fok volt, anyatejesnek pláne nem kell, majd pár hónap múlva, vagy ha kéri, gyerekdokitol kérdeztem.
2017. dec. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
23%
Szia. Mi ket etkezes kozott adunk neki teat, ha sir, megkinalom, hatha szomjas. Altalaban ket pohar teat iszik meg, pici cukorral/naranccsal izesitem. Vizet nem issza, pedig probalkozom.
2017. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Naranccsal ízesíted?... A narancs (és az összes citrusféle) nem véletlenül az egyik legkésőbb bevezethető étel.
2017. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Anyukám nekem is adott kiskoromban, akkor dovat volt a teáztatás. És makk egészséges vagyok, de mindig fejlődik a világ, és én a legjobbat akarom neki adni. Köszönöm szépen a válaszaitokat. :)
2017. dec. 21. 20:48
 25/26 anonim ***** válasza:
Igen, vedono es a gyerekorvos is mondta, hogy ehet mar narancsot is, sogorom es sogornom haziorvos, ok is mondtak.7 honapos, nagyon szereti a narancsot, semmi baja tole. Csak az apromagvasokkal kell vigyazni. Nekem azt mondtak, minden zoldseg/gyumolcs mehet - deliek is - es mar a rantas, habaras, tejtermekek, tojassargaja 8 honapos kortol, januarban. 3 orvos meg egy vedono csak nem hulye.. a teat is mindegyik mondta, az en babam nagyon szereti a csipkebogyo izt. 600 forintert veszek neki 10 dkg csipkebogyot es 1 liter teahoz teszek pici cukrot es narancslevet. A narancslet onmagaban is szereti.
2017. dec. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Es nekem sogornom mondta, hogy 200 ml tea/viz az alap. Oneki 3 lanya van. Es o is teaztatott, ugyanigy csinalta. Makk egeszsegesek a lanyok.
2017. dec. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!