Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szeretsz/szerettél szoptatni?...

Szeretsz/szerettél szoptatni? Mit szerettél benne?

Figyelt kérdés
Nemsokára szülni fogok és kicsit tartok a szoptatásról, sok rosszat olvastam hallottam már, a mellgyulladásrol, kisebesedett bimborol, egész nap, egész éjjel cicin lógó gyerekről, stb... Szertenék szoptatni, de félek kicsit tőle, de valahogy senkivel nem lehet ezt megbeszélni, mindenki csak lehurrog, hogy szoptatni kell és kész. Ezért érdekelne, hogy aki kifejezetten szerett szoptatni, az miért? Amellett, hogy a babának jó, de az anyának is van jó benne?
2018. jan. 9. 09:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A 7-es re gondoltam. Ő kivétel.
2018. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Ne sirj, ne nevess, hanem hallgass elozo.

Gondolom te a port adtad, akkor mi a feneert irsz, a kerdesre, hogy szerettel- e szoptatni ?

2018. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én gyűlöltem szoptatni!!!!!!!Iszonyúan fàjt ,kevés jött ,begyulladt stb.stb.Próbàltunk mindent,végül tàpszeres lett.Legjobb döntés volt,hogy abbahagytam.

DE!

Szerintem mindenféleképpen meg kell próbàlni!

Viszont azt tudnod kell,hogy àltalàban kisebb nagyobb mértékben mindenki kínlódik vele legalàbbis az elején.Ahogy írtàk,ezt is meg kell tanulni mindkettőtöknek.Ne hidd el amit egyesek àllítanak,hogy hú de könnyű,mert nagyon nem az.Ha megtettél mindent,és tàpszerre vàltasz,akkor ne legyen bűntudatod,az anyasàgod milyensége nem ettől függ.Ja és rögtön hívj tanàcsadót,ha nem megy,ha időben elkapjàk a problêmàt sokat segíthetnek.

2018. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26%

Tegnap volt egy hetes a babám..ên terhesség alatt is ugy álltam a dologhoz h igenis szoptatni fogok!!Én nem akarok tápszert kotyvasztgatni..melegitsd..macera.Szóval azért rettegtem h legyen tejem.Lett hálistennek..de azt kell h mondjam küzdünk..sajnos második nap kisebesedett,akkor kaptam a nővérkétől bimbóvêdőt,azzal jó volt,ment.De mêg igy is volt h nem találtuk a megfelelő pózt,már a férjem rakosgatta a babát igy ugy..Mikor azt hittem sinen vagyunk 5.nap taliztunk a védőnővel aki nagyon ajánlotta h felejtsem el a bimbóvédőt mert levegőset nyelhet..egy világ omlott össze bennem ugyanis ugy éreztem ên vagyok a hibás h fáj a pocija.

Tegnap ráfeküdtünk a dologra,ment vêdő nélkül..ráéreztünk hogy kell bekapni,sőt mêg fekve is ment.Ma dêlelőttig szupi volt minden,egyszer elkezdett butáskodni vagy ên bênáskodni és ismét nem tudtuk összehozni..vissza a bimbóvédő.Nem gondoltam h visszaesünk a legelejére.Szóval sirtam már elêg sokat ez az egy hét alatt de nem adom fel,mert szeretnêk mindent megadni neki ami a legjobb.Kitartás bárhogy is döntesz.

2018. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem és semmit!
2018. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!