Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért fájhat újra a mellbimbóm...

Miért fájhat újra a mellbimbóm szoptatás közben?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiam, még szopizik és úgy 1 hete fájnak a mellbimbóim szoptatáskor. Néha a mellem is. Csak fura, mert szülés után volt csak ilyen, vagy ha megharapta. De most nem tudom mi lehet az oka. Járt már így valaki?
2018. márc. 20. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hormonvaltozas nem lehet az oka?

Most lesz/volt peteeresed eloszor, all vissza a ciklusod, esetleg terhes vagy?

Ezekre van esely?

2018. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A menzeszem megjött már 3 hónapja, peteérésem is van minden hónapban, vagyis szerintem, mert minden hónapban fáj egyik oldalt a hasam. Terhessségre kicsi az esély. Annál is ilyen jellegű fájdalom van. Nem erős, csak tompa fájdalom, de végig a szoptatás alatt. Nem sebes és amúgy nem érzékeny. Lehet peteérésnél is ilyen?
2018. márc. 20. 10:38
 3/4 A kérdező kommentje:
*Annál is ilyen jellegű fájdalom van? (kérdés akart lenni)
2018. márc. 20. 10:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah igen és a menzeszem most hétvégén jön meg, de pár napja éreztem peteérés szerű fájdalmat, mostanában nem középidőben érzem a peteérést.
2018. márc. 20. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!