Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák! Ti szoptattok a...

Anyukák! Ti szoptattok a parotok/ferjetek előtt?

Figyelt kérdés
Illetve ki az a családtag, aki előtt még nem érzitek ezt nagyon intimnek és simán szoptattok előtte?
2018. júl. 12. 17:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Előtte persze, igen.
2018. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
49%

Nekem mikor megszületett a babám rá 2 hétre bekerültünk a heimpálba sárgasággal.

Na ott aztán még else lehetett bújni üveges szobák.Mindenhonan belátak és úgy kellet szoptatni,közben jöttek szobatársak.Férjem,anyukám,barátnő láttak.

2018. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%

Persze :D Nem is értem, milyen kérdés ez. Volt, hogy éjjel annyira ki voltam már ütve, hogy a férjem előbb felébredt arra, hogy sír a kisfiunk, oda hozta, kiszabadította a mellem, a többit a gyerekre bízta :D (nem volt már olyan kicsi, majdnem egy éves volt akkor már) Másnap röhögve mesélte el, mert én semmire nem emlékeztem az egészből.


Többi családtag előtt is szoptattam, nekem ebben semmi intim nincs.

2018. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%

Persze haha, sőt van hogy ő "cuppantja" rá a gyereket játékosan amikor odahozza hozzám szopizni.

Szoptatom amúgy a lánytesóim, barátnőim előtt simán de ha 2-nél többen vannak inkáb szeretek elvonulni.

2018. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerencsére én is és a férjem is nagy családból jövünk, ahol ez természetes. Nincs abban semmi szégyellni való, hogy a kisfiunk épp ebédel. Emiatt nem szeretek elvonulni, viszont ha a férjemen kívül más is van velem, letakarom magam egy kendővel. Nem azért, mert annyira intimnek tartom, hanem mert tudom, hogy másokat zavarba hozhat.
2018. júl. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Apósom,sógorom és férfi barátok előtt nem,de más családtag vagy barátnő előtt simán. A kórházban látott nőgyógyász,gyerekorvos,ápolónő,itthon védőnő.
2018. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
21%

Igen, egyébként olyan diszkréten is meg lehet tanulni szoptatni, hogy nem is látszik, éppen mit csinálsz.


Sőt, nálunk volt "családi szoptatás" is, amikor mindhárman lefeküdtünk az ágyra, összeölelkezve, és közben a bébike táplálkozott, az nagyon intim, soha vissza nem térő, isteni érzés. Vagy mögöttem "kiskifliben" feküdt a férjem, felémhajolva figyelte, hogyan eszik a kisfiúnk, vagy a baba háta mögé fekve, hát mennyei....

2018. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
79%
A szoptatas tok termeszetes dolog ahogy ezt mar sokan leirtak elottem. De azert az utolsonal belog a gerenda rendesen...
2018. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Gyerek, férj elött simán, bár én bárhol, bármikor, bárki elött szoptatok, ha a gyerek éhes, de ekkor nagyon diszkrétan, totál takarásban van minden, alig észrevehető.
2018. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
44%
#18 én el nem tudom képzelni, mit látsz bele a 17-es válaszba, de a gond a te fejedben van, nem náluk. Mi fura van abban, hogy hárman összebújnak, miközben szopizik a baba?
2018. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!