Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy lehet aludni úgy, ha...

Hogy lehet aludni úgy, ha másfél,2 óránként kell etetni a gyereket, hiszen az anyának is van biológiai szükséglete, nagyon félek a szoptatástól emiatt?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom hogy ilyen gyakran kell etetni,nade ez rengeteg- Emellett nem lehet aludnia az anyának. Amint én elaludnék már fel is kelt a baba. Én fizikálisan,szellemileg nehezen viselem a kialvatlanságot (nyilván nem is egészséges),szédülök,hányingerem van,ilyenek. Nem hiába alkalmaztak alvásmegvonásos kínzást sok helyen még az ókori Rómában is, bele is haltak sokan. Nagyon megrémültem.Most vagyok 22 hetes.


Remélem nem bántotok annyira amennyire itt jellemző,mert nem vagyunk egyformák és én sajnos most ezt érzem amit leírtam.



2018. júl. 24. 23:25
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

22-es válaszod megnevettetett


Az ember központi idegrendszere???


Az a szomorú hogy ezt te komolyan is gondolod

Szerinted nem úgy van minden nő "összerakva" ha egészséges hogy a gyermekét el tudja látni?


Ha mentálisan egészséges vagy akkor hidd el nekem hogy a központi idegrendszered egy kis ébredéstől nem fog tönkremenni és megsínylené sem fogja.

Tudod evolúció létfenntartás szaporodás és társai.


Tehát az ég adta világon semmi bajod nem lesz attól hogy a saját gyerekedhez ébredni kell


Persze azt senki nem mondta hogy könnyű


Ezen a gyerekvállalás előtt kell elgondolkodni egyébként

Ha eg 16 éves” tini anya” is megtudja csinálni akkor szerintem egy felnőtt nő is képes rá.


Úgyhogy szerintem felesleges rinyálni ....vagy már előre a mosod kezeid hogy nem fogod bírni,te megmondtad?


Én szégyellem magam helyetted nőként

2018. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!