Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy lehet megtanitani a...

Hogy lehet megtanitani a babat helyesen szopizni?

Figyelt kérdés

Sajnos keves a tejem, ezert uvegbol potlast kap a babam. Szeretnem, ha csak cicizne kesobb, de ez egyelore nem megoldhato a mennyiseg miatt. Ha cicin van, gyakran abbahagyja a szopast, csak cumizik. Hogy lehetne „ ravenni“ a helyes szopizasra?

Mar voltunk szoptatasi tanacsadonal is, sajnos nem volt tul hasznos.


2018. szept. 28. 18:52
1 2
 11/11 Coffelia ***** válasza:

Mi volt a gond a szoptatási tanácsadóval? Lehet, hogy belefutottatok valakibe, aki szakmailag nem elég korrekt... ismerek olyat, aki továbbirányít, ha a babát kell kivizsgálni. Kiropraktőrhöz, dévényeshez, hátha elcsúszott csigolya vagy rosszul tapadó izmok, esetleg renyhe izomműködés van a háttérben.

Én azt tanultam tőle, hogy a komfortcicizés is szaporítja a tejet, hagyni kell, hogy csinálja, és meglesz az eredménye. Az első hetekben nonstop cicin lógott, nagyon hosszan cummogott, és sose tudtam, mikor nyel, és mikor van, hogy csak nyalogat. De elfogadtam, hiszen hízott.

2018. szept. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!