Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az igény szerint szoptató...

Az igény szerint szoptató anyukák egy vagy két mellből szoptatnak?

Figyelt kérdés
2018. okt. 14. 11:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igen, én is kaptam tőle már korábban üzeneteket!!!....


Legalább 2 mellből az azt jelenti, hogy lehet 2 vagy többől is, vagyis, hogy többször tenni mindkettőre, ezt így mondják.


Muszáj mérnem, mert korababa, be kell számolnom, hogy mennyit eszik. De lassan már nem kell mérnem, azt nagyon várom. Fejni sajnos nekem sincs időm, mert nekünk is van egy “nagy”, 23 hónapos. Köszönöm szépen! Abban is bízom, hogy a két mellből szoptatás majd szaporítja a tejet és esetleg át tudok majd ismét térni az egy mellből szoptatásra.

2018. okt. 14. 12:06
 12/16 anonim ***** válasza:
Én mindvégig két mellből szoptattam , értsd újszülött korától - 2,5 éves koráig, egyben sosem volt elég a tej. Hat hónapos koráig kizárólag szopizott, semmi gond nincs azzal ha mind a kettőből eszik. Nekünk ez volt a természetes.
2018. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ez bíztató kedves utolsó! Nagyon köszönöm!
2018. okt. 14. 15:42
 14/16 anonim ***** válasza:
Én egyik szoptatáskor a bal mellből,következő szoptatáskor a jobb mellből szoptattam. Eleinte 3 óránként,majd 2 óránként. Igény szerint 2 évig (24 hónapig szinte napra pontosan).
2018. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kőszönöm a válaszokat! Mmma azt hiszem elérkeztünk egy növekedési ugráshoz. Este szegény 1 órát szopizott, de nagyon nyűgös volt közben, mert már nem volt tejem. Csodálkozom is, hogy elakudt. Holnap ha kéri, ha nem tegyem mindjuk 2 óránként mellre? Meddig szokotak ezek tartani nagyjabol? A nagy miatt nem tudok egész nap szoptatni...
2018. okt. 14. 22:26
 16/16 A kérdező kommentje:
*ma (elírtam bocsánat)
2018. okt. 14. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!