Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nálatok is megnézi a védőnő a...

Nálatok is megnézi a védőnő a szoptatást? Muszáj megmutatni?

Figyelt kérdés

Nem szégyellősségből nem szeretném, hanem mert az első babámnál sem segített. Két hétig tudtam szoptatni.

A másodiknál már alapból szeretnék szoptatási tanácsadót hívni.



2018. okt. 18. 11:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, csak nekem van etéren rossz tapasztalatom. Nagyon rossz.

Anno írtam is ki kérdést miatta. A gyerekorvosunk még a párom kiskori gyerekorvosa erőltette a dolgot. Az még nem volt gáz, de megállapította, hogy a kisfiam egyáltalán nem szopizik, és nem írt tápszert. Sose felejtem el, azt mondta, semmi mást nem kaphat, csak szoptassam.

Aztán mikor következő alkalommal megtudta, hogy kap tápszert, az asszisztense és két védőnő előtt követelte, hogy szoptassak. Én nem akartam, mert előtte sem segített ebben senki, na, meg úgy lehordott, mintha bántottam volna evvel a gyereket. Váltottunk azonnal, az új gyerekorvos férfi volt, ő ezt fel sem hozta.


Ezt csak azért írtam le, hogy lássátok, nem azért vagyok rá érzékenybb, mert hülye picha lennék, aki nem akarja, hogy meglássák a cicijét.

2018. okt. 18. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!