Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatás mindenkinél...

A szoptatás mindenkinél fájdalmas és véres küzdelem az elején?

Figyelt kérdés
Ezért adják fel olyan sokan? Nagyon szeretnék szoptatni, de amiket hallok, rettegek tőle. Folyton fájdalmas és vérző bimbó és hasonló finomságok... Ez mindenkinél ilyen? Hogy lehet ezt kibírni és csinálni csak azért is?
2019. febr. 6. 10:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem sosem fájt, egyik gyerekkel sem. 😊
2019. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

6 hónapig szoptattam (4hósan már kellett tápszert is adnom)

Iszonyú fájdalmas volt! Végig. Volt h sírva etettem a gyereket 😖

Védőnő, gyerekorvos, és 2 szoptatási tanácsadótól kértem segítséget. Senki nem tudta megmondani miért fáj még mindig. Nem volt sebes a bimbóm, egyszerűen csak fájt ahogy szívta.

Barátnőm már a 2. Babát szoptatja. Az elsőnél fájt neki kb 3 napig aztán ennyi....

Szóval van ilyen is olyan is

2019. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Már a kórházból tiszta sebes mellbimbókkal jöttem haza. Ott a csecsemôsök mind azt mondták jól csináljuk, hiába tudtam, hogy vmi nem stimmel. A kisfiam lenőtt nyelvvel és gótikus szájpaddal született, csak odabenn erről senki nem tájékoztatott, alig vagy sehogy se tudott vákuumot képezni. 3 hetesen vágták fel a nyelvét utána sokat javult a dolog. Meg ahogy nőt alakult a szájpadja is.

Pár hét alatt hozzászokott a mellbimbóm az igénybevételhez. Nekem akrémek nem segítettek.

2019. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!