Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kevés lenne a tejem?

Kevés lenne a tejem?

Figyelt kérdés

1hónapos a fiam. 100%iszsz baba.

Az elejétől szépen kezdett beállni a napirendünk, de pár napja felborult minden. Nappal aludni nem hajlandó, csak sír, vagy cicizik. Az egész napom arról szól szó szerint, hogy etetem. Mérni nem mérem, a védőbe van hetente méreckedés, az mindig nagyon jó. Ha kicsúszik a szájából, látom, hogy folyik a tej.

Lehet nem lakik jól vele? A bimbóim már totál kivannak, etetésnél bőgni tudnék.

Ezt elmondtam a védőnőnek, meg hogy szeretnék tápszert adni plusszba neki, azt mondta ezt ki kell bírni, majd jobb lesz. Hízik, ne törődjek azzal, hogy egész nap eszik. Csak ebbe én őrülök bele.

Így foggalmam sincs milyen tápszert tudnék adni neki :(


2019. máj. 6. 14:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6 hetes kor környékén is van növekedési ugrás.
2019. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem menstruálsz esetleg? Nálunk az is okozott egy kis kalamajkát.
2019. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy ha viszont elég a tej, akkor a tápszer csak rontani fog. Túleteted, bukik, kezditek elölről, és a fogyasztott tápszer mennyiséggel kevesebb tej fog termelődni. Esetleges hasfájásról a szokatlan illetve túl sok ételtől nem beszélve.

Nem tudom, mikor kezdődött az egész, de ez a hidegfront sem javít a babákon.

Séta nem segít az alvásban, akár hordozóeszközben? Vagy autózás?

Remélem, javul a helyzet!

2019. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Végül nem adtam neki. A 3 hetes növekedésin túl vagyunk, a 6 hetes még korai. Ma hogy 1 hajszállal jobb az idő, az ő kedve is jobb. Valószínű ez lesz a ludas. Maradunk a cicinél egyenlőre :)
2019. máj. 7. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!