Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés, szoptatás után milyen...

Szülés, szoptatás után milyen a melled akinek kis hegyes a melle?

Figyelt kérdés

Nagxon kicsi,szinte nincs is pedig 30 vok,és nem is vékony. Hiába hizok a mellem nem nő. Nagyon ARánytalan,ciki a testem.

Szülés után javulhat?

Esetleg szoptatás után még rosszabb lesz?



2019. máj. 15. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Nem akarlak elkeseríteni, de az enyém kisebb lett, pedig előtte se volt nagy. De legalább nem lógnak.

Persze ez is genetika. Lehet neked szerencséd lesz.

2019. máj. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is inkabb kisebb lett. En vekony alkat vagyok, az voltam terhesen is. Terhessegek alatt nott a mellem, akkor sem oriasi lett, csak egy jol telt 75B. Elso terhesseg utan viszont lement AA-sra, magyarul maradt mellbimbo a mellkasomon es kb annyi. Logni nem logott, nem volt minek. En mondjuk megcsinaltattam vegul 2 gyerek utan (nem hatalmasra, hanem normal meretre). Harmadik terhessegnel ugyanugy nott egy szamot, majd szules/szoptatas utan visszaallt a meret.

En ugy vettem eszre, hogy szoptatas utan inkabb annak lesz nagyobb melle, akin suly is maradt a szules miatt.

2019. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Nyugi, az enyém olyan mint a megfejt kecskecsöcs, hegyes meg max a bokám irányába hegyes! 😂
2019. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!