Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig eroltetnetek a szoptata...

Meddig eroltetnetek a szoptatast a helyemben? Er barmit ez az ossz napi max 50ml?

Figyelt kérdés

A harmadik babam. Sosem volt sok tejem es nem is tartott sokáig. Jol elvoltak a tapszerrel.

Most gyogyszereket kellene szednem a szules komplikacioi miatt, de csak szoptatas vege utan lehet.


2019. júl. 17. 21:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Napo 50ml

Most nézem



Azt honnan tudod h csak annyi???



A lànyom amikor "nem szopizott" is 20 ml-k lecsúsztak


( aggasztott, így egy ideig mérlegeztem)

2019. júl. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Épp akartam írni, hogy naponta nem alkalmanként 50ml, de látom, hogy észrevetted. Ezért kérdeztem én is.
2019. júl. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg tejem volt, aztán kiderült, hogy epeköveim vannak, ami miatt sokszor még a nagyon szigorú diétás ételektől is görcsöltem, a tejem nagyon leapadt, már alig tudtam napi szinten lefejni 50 ml-t. Még annyit sem. Én nem erőltettem. Nem fejtem tovább. Szerencsére amikor sok volt, akkor szoptatás előtt-után fejtem és lefagyasztottam, így tovább kapott még anyatejet, de nyilván tápszert is kapott már. Egyáltalán nem volt betegesebb azoknál a gyerekeknél, akik sokáig anyatejet kaptak, sőt, azok már az összes átesett komolyabb betegségeken is, mandulaműtéten, többet voltak kórházban is, mint a mi fiunk, szóval ez nem mérvadó. Persze, persze, fontos az anyatej, meg jó, ha van, de ha neked egészségügyi problémáid vannak, amire gyógyszert kéne szedned, és már csak nagyon kevés tejed van, én nem erőltetném. Enélkül is felnő a baba.
2019. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!