Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kellhet a kórházi csomagba...

Kellhet a kórházi csomagba hajszárító?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 11:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
27%

Meg KELL mosnod? Mert ha nem, mi lesz? Önálló életre kell és lemászik a fejedről?

Ha neked kell, vigyél.

2019. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
16%

Nem kell 2 naponta hajat mosni, árt a hajadnak amugy. Én hetente mosok és még 7 nap után sem zsíros.

Ennek ellenére ha akarod, vidd a hajszárítot. Én nem moatam hajat, nagyon hosszú, vastag, dus hajam van, min 1 ora az egész procedura.

2019. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Én hajat mostam már első nap szülés után, mert szörnyen leizzadtam, de nem vittem hajszárítót. Hagytam magától száradni, itthon se szárítom. Januárban szültem. És derékig érő hajam van.
2019. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
83%
Em 5 napot voltam bent es mar csatak zsir volt a hajam. A 4. nap este megmostam es sokkal jobb lett a kozerzetem. A ferjemet kertem meg h hozza be.
2019. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
77%
Én vittem mindkét szülésemkor, vagyis az elsőnél szóltam a férjemnek, hogy hozza be, mert szülés közben nagyon leizzadtam, a másodiknál már alapból készültem.
2019. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
25%
Vittem, használtam is.
2019. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
72%

En nem vittem be, hanem a ferjem behozta masnap. VIP szobaban voltam, de nem volt hajszarito. Viszont amikor a ferjem latogatni jott, akkor hozta, amig ott volt hajat mostam, szaritottam, majd hazavitte, amikor ment.

Mondjuk en naponta kuldtem haza a dolgokat, ami nem kellett, mosnivalot, stb, hogy a vegen ne kelljen 2x fordulni a kocsiig a cuccokkal, mert nagyon messze volt a parkolo.


En pl heti egyszer mosok hajat, de mindharom szules utan mostam masnap, mert a vajudas alatt omlott rolam a viz. De ket szules utan masnap mar otthon voltunk, ugy konnyebb volt.


Amugy tenyleg meleg van ott, ha maskor is szaritod levegon, akkor jo lesz ugy a korhazban is. Nekem rengeteg, de vekonyszalu hajam van, fel napig tart, mig megszarad hajszarito nelkul, ahhoz nem volt akkor turelmem.

2019. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
15%
Mostam hajat de csak betekertem törcsibe.
2019. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
72%
En majdnem egy napig vajudtam, mielott bementem a korhazba, itthoni furdesnel megmostam a hajam, de igy is olyan mertekben folyt rolam a viz, hogy a szules utani elso tusolasnal meg kellett mosnom, mert tiszta izzadsag volt a fejem (is)! En anno vittem magammal hajszaritot, most is fogok, ha befer a kezipoggyasz meretu borondbe...
2019. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
74%
Hát én megmostam természetesen szülés után. Én még ki is vasaltam 1 hetet voltam bent szülés után, hosszú hajam van. Sírós volt a babát de ha nem is egyszerre részletekbe megcsináltam
2019. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!