Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kellhet a kórházi csomagba...

Kellhet a kórházi csomagba hajszárító?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 11:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem senki sem örülne a hajszárító zúgásának! Salmont vigyél, megmosod, aztán majd megszárad magától!
2019. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
85%
Utolso te mar szultel egyaltaln? Tudod mekkora zaj van ott? Es nem a csecsemosirasra gondolok 😂
2019. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
67%

Hat en full lefosom mas mit gondol de en leizzadtam minden egyes nap ott benn es minden egyes reggel meg is mostam a hajam.


Fel vtam vizesedve, plusz meleg volt a babak miatt mint a rohadas szoval nekem ez alap volt. Azert nem kell lenezni a masikat mert izzados. Nem szepseg miatt hanem alapveto hugieniai okbol mostam es fogom is ha igy jarok ujra. SZOVAL IGEN KELLHET.

2019. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
74%
Elbirod befér, vigyed. Ha mégsem kell, hazsküldöd. Mellet melgíteni is jól jöhet, serkrnti a tejelválasztást ahogy a mekeg zuhany is. A zaj meg nem szempont, van ott elég. De én nem emlékszem, hogy mostam-e hajat közben. Azt tudom, hogy otthon vokt olyan, hogy tuhanyozni is csak két részketben sikerült.
2019. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
82%

Hu oregem egy-ket ember milyen taho tud lenni! 🧐🤔


Azert mert nektek nem volt idotok,vagy eszetek megoldani,az nem azt jelenti hogy mas se tudja.


En ha akartam betoltam szepen a csecsemosokhoz hogy vigyazzanak ra amig lemegydk bufebe,amig furdok,vagy csak mert kimerultem stb.

EZERT VANNAK OTT!!!!!


Kerdezo vigyel nyugodtan aztan moss is hajat,az egy eleterzes a szules utan

2019. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ha császárral zárul esetleg, nem is ácsoroghatsz a zuhany alatt, hajolni meg garantáltan nem tudsz a csap fölé percekig.


De vidd nyugodtan, a csomagba befér.

2019. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!