Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Extra hülye kérdés bocs, de...

Piroska és a farkas kérdése:

Extra hülye kérdés bocs, de mi ez?

Figyelt kérdés
5 hete született a 3. gyermekünk. Ma " önvizsgàlatot" tartottam, és a hüvely bemenetnél ( belül,) olyasmit éreztem, amit koràbban nem. Vmi gömb alakú vmi van ott, és eddig vagy nem volt ott, vagy sokkal kisebb volt, passz, tudom, gàz, h a sajàt anatómiàmmal nem vagyok tisztàban, de olyan furcsa... Vmi lesüllyedt oda vagy mi lehet ez? ( Dokihoz csütörtökön megyek )
2019. szept. 1. 23:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a méhsüllyedés ugrott be, de majd írj hogy mi volt!!
2019. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nna, voltam dokinàl tegnap. A méhem àllítólag teljesen jó helyen van,vmi hüvelyfalsüllyedésem van, ami szerinte természetes àllapot szülés utàn( hogy az eddigieknél nem volt, és most van ) az is normàlis, és egyelőre a doki szerint csinàljak intimtornàt.
2019. szept. 6. 02:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!