Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy szülés mitől lehet trauma,...

Egy szülés mitől lehet trauma, és mitől lehet csodás?

Figyelt kérdés

Van, aki traumaként éli meg, valaki pedig a világ legcsodálatosabb dolga és ha kellene, akár százszor is végigcsinálná újra meg újra.


Tudom, hogy minden ember más, de ez mitől van, vagy mitől lehet?


Esetleg te hogy élted meg? Traumaként vagy csodálatos dologként? És miert?



2019. nov. 7. 17:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
56%
Engem csaszaroztak. Sajat keresre. Nem volt indok. Csak azert mert kiharcoltam magamnak. Hosszu es rogos ut volt h addig eljutottam, hogy vegul minden ugy legyen ahogy azt en gondolom. Ahogy a babamnak es ahogy nekem a legjobb. Es tokeletes volt. Minden ugy ahogy akartam. Komplikacio mentes, semmi horrorszules. Viseltem a fajdalmat mert en igy akartam. Rovid volt a felepules. Elso perctol ellattam a babamat. Nekem ez csodas volt. Mert ugy alakult ahogy akartam. Most masodik babammal vagyok terhes. Nem kerdes hogy hogy fogok szulni es kinel..
2019. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!