Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire fáj a szülés?

Mennyire fáj a szülés?

Figyelt kérdés
Júniusban fogok szülni, de már most parázok. 😫 Nem bírom a fájdalmat és félek tőle. Mit tudok tenni, hogy megnyugodjak? (tudom, hogy meg sok idő de már most félek)
2019. nov. 21. 19:00
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon.

Ne gondolj rá

2019. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
62%
Elképzelhetetlenül...úgyhogy kár is ezen agyalni... :)
2019. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
85%
Kinek hogy. Itt már írtak olyan nők is, akiknek állítólag nem fájt az első, a második viszont nagyon.
2019. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
90%
En lenéztem a fájdalmat, hogy nem lesz az olxan vészes, csak mások drámáznak. Hát, amikor elsötétült minden a fájdalomtól, akkor visszavontam, amit korábban mondtam. Sajnos sokat nem tehetsz, mész előre. Túl leszel rajta, ez az egy biztos.
2019. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
47%

Rettenetes

Ja nem

Fajdalomentes

Ja nem

Figyi ez full egyeni


Nekem nem fajt spec pedig 24 orat vajudtam vagyis nem inkabb csak elvoltam amit szepen dolgozott a testem. Olvastam setaltam ettem ittam es a legvegere beultem a kocsiba es elmentem a korhazba szulni. A kitolas fajt de az kb 5 perc volt....


Mas meg beajul annyira faj. Ordit visit kiabal hany rosszul lesz szedul etc...


Szoval elore kar parazni mert nem tudhatod h gyors lassu fajdalmas nem fajdalmas lesz...

2019. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor nem gondolok rá

Inkább élvezem a terhességet 😁😁😁

2019. nov. 21. 19:16
 7/46 anonim ***** válasza:
47%

Amugy nem emlekszel ra majd. Marmint arra igen h fajt es rossz de konkretan a fajdalomra nem .

Ha nem igy lenne akkor kihalt volna az emberiseg 😂

Szal no para max kersz eda ...

2019. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
55%
Ezzel etetni másokat hülyeség. Minden percére emlékszem mindkettőnek, a fájdalomra is, az összeesésekre is. Ez az "idő megszépíti", meg "egy mosolya feledteti" egy hülyeség! Olyan kamu, mint hogy ez a legcsodálatosabb dolog az életben. Fáj, fárasztó, nehéz, szüléstől kezdve végig a gyereknevelés. Úgy ahogy van!
2019. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
90%
Én januárra vagyok kiírva szimplán úgy teszek mintha ez egy nem létező dolog lenne. Valahogy majd csak túléljük kérdező...
2019. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
42%
Kedves kérdező! Szeptemberben szültem kislányomat, iszonyatosan paráztam már akkor amikor megtudtam hogy Ő úton van. Nagyon alacsony a fájdalomtűrő küszöböm sajnos. Aztán amikor odaértünk időben, csodás volt😊 Újra és újra átélném a szülést! Számomra a felépülés volt rossz (gátmetszés 4 kilós baba volt)
2019. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!