Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire fáj a szülés?

Mennyire fáj a szülés?

Figyelt kérdés
Júniusban fogok szülni, de már most parázok. 😫 Nem bírom a fájdalmat és félek tőle. Mit tudok tenni, hogy megnyugodjak? (tudom, hogy meg sok idő de már most félek)
2019. nov. 21. 19:00
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Kisfiú. 3910 gr. Nagy volt nekem is. 37-es fej plusz a kezét is a feje mellè tette úgy jött kifelé. Így is kifért, nem akadt el. Csak a gatmetszesem lett emiatt nagy. Úgyhogy szerintem ne aggódj. Ha bármi gond lenne, megoldják.
2020. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Nekem is kisfiú és szinte minden uh-n a feje előtt volt keze lába 😀 Kb ugyanilyenek lehetnek most a méretei:) akkor megnyugodtam, csak már nagyon túl szeretnék lenni rajta. Ez az utolsó két harom hét tűnik a leghosszabbnak, annyira lassan megy. Pedig azt hittem előbb jön, hogy ilyen nagy de úgy látszik kivárja. Remélem nem kell majd indítani. Neked időben indult?
2020. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Neeeeem 40+3-ra jött 😀 ilyenek ezek a nagyfiúk. Szeretik a mama hotelt. Igen az utolsó hetek nehezek, de meggyőződésem, hogy ez azért van így, hogy már ne féljünk a szulestol, hanem kívánjuk minden idegszalunkkal. Könnyű szülést neked! Remelem azért a te babád jó helyre teszi a kezét a finisben, úgy azért egyszerűbb.
2020. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Koszonom
2020. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Jaj elkuldtem veletlenul. Köszönöm szépen. Igen, azert jó lenne ha nem nehezítené a dolgunkat a plusz kezekkel 😁 Most már kezdem elhinni, hogy a fiúk tényleg lusták. Mindenki ezzel jön. Akkor még nincs elkésve,már én is úgy vagyok jöjjön fájjon csak legyünk túl...csak 41 előtt unja meg bent, és induljon magától 😀
2020. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ezt mondtak. Hogy a fiúk lusták. De a nővérem lánya is kiírt napon született csak meg, uh ő se siette el. Kitartást! Remelem megindul magától.
2020. jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!