Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák, ti milyen...

Császáros anyukák, ti milyen szót használtok a szülésre?

Figyelt kérdés

Már 1 éves elmúlt a lányom de még nem tudom mindig hogy mondjam, ha valahol felmerül a születése. Az "amikor szültem" nem jó, mert nem szültem. Az "amikor világra hoztam" sem jó, mert igazából az orvos szedte ki belőlem.

Nekem ebben semmi szerepem nem volt, csak ott feküdtem.

Egyszerűen nem tudok erre mit mondani, milyen szót.

Ti hogy emlegetitek?

Jó szerencsére nem mindennapos téma, de ha volt már az, akkor olyan kellemetlenül érintett hogy nem tudom mit mondjak.


2020. febr. 6. 12:45
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
67%

#44 azon mi büszkeség van, hogy kinyomtál egy gyereket? Minden emlős képes rá.

Nagy baj van ott, ahol vakaki ezt valami hatalmas sikernek éli meg. :D Sikeres ember lehetsz.

2020. febr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
0%
Az a buszkeseg szivem hogy nem kellett megcsaszarozniuk. Hogy vegul sikerült igy.ahogy a kerdezo szegyenli a csaszart en lehetek buszke a huvelyi szulesemre nem? :DdD istenem. Gondoltam majd jönnek a tamadasok azert mert valaki oszinte. Hozzatok ossze meg egy gyereket es PROBALJATOK MEGSZULNI:Dddd puszi
2020. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%

Úristen. Néhány anya itt nem normális.


Minden gyerek egy csoda, egy büszkeség

Mindegy, hogy áthaladt-e a szülőcsatornán vagy csak kiemelték. Életet adtunk egy gyermeknek aki itt van, lélegzik, ver a szíve, és 20 év múlva egy csodálatos felnőtt ember lesz belőle.


Mondom ezt természetes úton szült nőként.


Az meg lehetséges, hogy a császár miatt kevésbé alakult ki kötődés, de ez nem egy életre szóló dolog. 3 éves kor előtt semmire se fog emlékezni a gyerek. Egész életében az lesz a meghatározó, hogy te magad teszel-e azért, hogy kialakuljon a kötődés hosszú távon vagy sem. Ha egy szeretetteljes, felelősségteljes anya vagy, akire mindig számíthat akivel bármit megoszthat, akkor te leszel neki a nagy betűs ANYA, tök mindegy, hogyan szülted meg.


Én császárral születtem, de nem érdekel. Anyám és köztem olyan kötődés van, hogy ha 1 hétig nem beszélünk, az már konkrétan fáj a lelkemnek. Ha 3 hónapig nem tudunk menni hozzájuk úgy ölelem meg, mintha 3 éve nem láttam volna.


Míg a férjem természetes úton született és 2 hónap után nekem kell szólni neki, hogy nem akarod anyádat felhívni?


Nem az számít hogyan szülöd meg, hanem hogy hogyan neveld fel azt a gyereket.

2020. febr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
56%

55%oska tolem arra is lehetsz büszke hogy a reggeli szekleted kinyomtad magadbol, pont olyan termeszetes mint szulni.

Nyugodtan vergodj, ahogy itt alazod a császaros nöket, te az az ember lehetsz akinek elete fő müve hogy szült. Az meg kevéske teljesitmeny, de elhiszem hogy neked a maximum.

Irtó buta vagy.

2020. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
86%

55%-os-tól várnék egy listát, hogy mi mindent tett le az asztalra élete során.

- hüvelyi úton szülni.

-

-

-


Jaa hogy ennyi. :)

Ilyen stílusban, csak buta ősmammerek vagdalkóznak, akik semmit nem értek el az életben.

Amúgy büszke majd akkor legyél ha a gyereked felnő, és hasznos, értelmes ember lesz belőle. Na az teljesítmény egynek. Kinyomni magadból nem az.

2020. febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
0%

Úristen mennyi nem normális anyuka van itt. Nektek kellene szakorvost felkeresnetek, nem neki.

Tisztelet a kivételnek. Akik nagyon kevesen vannak.

2020. febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
34%
Néhány nőnek itt se császárral, se hüvelyi úton nem szabadott volna szülnie. Szégyelljétek magatokat.
2020. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nem fogom szégyellni magam, mert leállítok valakit, aki ok nélkül megaláz másokat ( császárral szült nők), és önmagát emeli piedesztálra.

Szégyellni inkább te szégyelld magad, mert láthatólag ez neked belefér. Attól hogy Szűz Máriát játszol, még nem vagy különb az ilyeneknél.

2020. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!