Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti bevàllalnátok egy faros...

Ti bevàllalnátok egy faros szülést? Aki így szült rendben lezajlott?

Figyelt kérdés

Medencevégű a babám fekvése, és van rá esély, hogy az is marad sajnos. Mivel nem az első szülésem lesz, és az első természetes úton jött a világra, ezért ha adottak lesznek a feltételek, akkor megszülhetem őt is spontán.

Rengeteget olvasgattam a témában,de finoman szólva se lettem meggyőzve. Nagyon félek tőle. Egyre jobban. Nem tudom bevállajam-e. Komolyan azon gondolkodok, hogy inkább megbeszélem az orvossal a császárt, ebben az esetben nem hiszem hogy nemet mondana. A műtéttől is rettegek, elkerülném ha lehet, de nagyon féltem a babámat egy faros szüléstől és annak kockázataitól . Kisfiú egyébként.


2020. febr. 17. 11:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Változatlan. De még bizakodók hogy befordult, a 34. hétben vagyok csak.

Viszont ha nem teszi én se vállalnám a hüvelyi szülést. Valahogy elintézem a programcsászárt.

Veled?

2020. febr. 23. 11:00
 12/15 anonim ***** válasza:
Fentebb írtam, h nekem is faros. Ma voltam dokinál, 37 hét és megfordult!!! Fejvégű!!! Ugyhogy még neked is megfordulhat.
2020. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nekem is befordult! El se hiszem! 36. héten.
2020. márc. 6. 21:06
 14/15 anonim ***** válasza:
Na, végül mi-hogy lett, kérdező? Remélem, minden oké veletek! (:
2020. jún. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Minden rendben köszi ☺️ A 36. héten befordult. Nagy szerencsénk volt
2020. jún. 24. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!