Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi pénzt 'illik' adni az...

Mennyi pénzt 'illik' adni az orvosnak szüléskor?

Figyelt kérdés

Fogadott orvosom van, akinek alkalmanként 15.000.- forintot fizettem eddig a vizsgálatokért, most a vége felé ugyan nem fogadja el, de nem tudom mégis mennyit 'kell / illik' neki adni szülés után. Kiírva az van a rendelőjébe hogy 'szülés levezetése 100.000.-tól.' Most akkor mennyit érdemes neki adni sima illetve császár metszés esetében ? (Ez is fenn áll) illetve ezt mikor szokták odaadni?


34 hkm



2020. ápr. 11. 07:00
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
55%

Nyilván nem lehet tiszta ez a rendszer, hiszen sok orvos max a magánredelésén fogadja el az osszeget.

Sok korhazban tiltja a szabályzat a hálapémz elfogadását.

2020. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem, és azt mondta amennyit gondolok. Magánrendelésre jártam az orvosomhoz, aki alkalmanként 15 e Ft-ot kért, de mikor a korházban találkoztunk pl hogy megnézze a vérvétel eredményét akkor nem fogadott el pénzt. Most a vírus miatt nincs magánrendelés, 4 nst vizsgálaton voltam az sztk-ban nála, egyszer sem fizettem ott eddig. Kellett volna? Igazából úgy tervezem, ha ott tud lenni a szülésnél akkor neki 100 ezret, a fogadott szülésznőnek pedig 50 ezret fogunk adni.
2020. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!