Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányadik héten és hogy indult...

Hányadik héten és hogy indult meg a szülésetek az első babánál?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne hogy mennyi időre rá lett meg a baba és milyen gyorsan regenerálódtatok szülés után?
2020. júl. 5. 22:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

40+6, indításból és sajnos császár lett a vége, 23 óra vajúdás után.


Kb 2 hét után éreztem azt, hogy anélkül tudok guggolni, hajolni, hogy kettészakadna a hasam. Női mivoltomban hamar helyrejöttem, gyorsan jött is a kicsi. 😊


A második, vbac baba, 39+4-en, hosszabb (32 órás) vajúdás után született meg, utána azonnal jól voltam, ültem, hajoltam, minden ment. 😊


A kicsik a másodikhoz hasonlóan érkeztek.

2020. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

37+4 magzatviz elfolyassal kezdődött, rá kB 15 percre rendszeres 2-3 perces fájásokkal összesen 3 óra 19 perc alatt lett meg

Úgy emlékszem 4-5 hét kellett a regeneralodasra, az öltések helyei tovább fájtak

2020. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
40+0 -n indult meg magától. 2 napig tartott, mire meglett és soha nem regenerálódtam.
2020. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
39+6 naposan indult meg a szülés, elfolyt a magzatvíz hajnal 3 - kor, délelőtt 8 óra 47 perckor megszületett a lányom. Regenerálódni kellett a 6 hét a gátamnak, közben a lányom meg sebesre szívta a mellbimbóm:( Második gyerekkel a szülés és a szoptatás is könnyebben ment.
2020. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
41+5 indították. Fél9kor volt burokrepesztés 22:55kor baba. Kb 3 hét alatt elmúlt nagyjából a fájdalom,de néha még nyilal lent (februárban szültem)
2020. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

40+1 naposan magzatvízelfolyással indult, reggel kilenc órakkor, fél 3-rá lett meg a fiam egy másfél órás kitolási szak után.

Jól voltam, a szülőszobáról is saját lábamon sétàltam át az osztàlyra. A legtovább a szétnyilt hasizmom regenerálása tartott.

2020. júl. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

38. hetesen, indított szülés volt.

Előző este 8-kor helyezték fel a ballont, másnap, 16:35-kor született meg a kisfiam.

Már másnap, nem volt semmi problémám, csak ha rosszul sikerült leülni, éreztem egy kicsit a gátsebem, de az semmi nem volt az endós görcseimhez képest.

2020. júl. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
40+6 hetesen elfolyt a magzatvizem. Ez reggel 9kor történt, este 22.13-kor született meg a fiam természetes úton. Másnap indítás lett volna.
2020. júl. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41+0-án indult hajnali 4-kor. 41+1-en született kicsivel éjfél után, természetes úton. Egyébként a vajúdás első része egyáltalán nem volt gáz, este 7 körül durrant be úgy igazán, este 9 után pedig elvesztettem a józan eszemet és csak emlékfoszlányaim vannak a történtekről. Nem kaptam semmilyen gyógyszert vagy fájdalomcsillapítást. A gátseb fájt egy hétig kb, de úgy gondolom, gyorsan regenerálódtam. Sajnos brutális striáim lettek a végére (39. héten jelentek meg, ha hamarabb születik, megúszom), és ezek valószínűleg látszani fognak életem végéig. De szerencsére ennyi. :)
2020. júl. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

39+6 hajnali 4-kor elfolyt a magzatvizem, màsnap hajnali 3 òrakor lett meg a lànyom.

Gàtvèdelemmel 2 öltèsnyi sebem lett. Durva aranyerem jött ki ( 2 òràs kitolàs utàn nem meglepő), ami kb. 2 hètig volt kènyelmetlen. Amùgy semmi bajom nem lett volna, elviselhető volt ìgy is :)

2020. júl. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!