Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4hónapja szültem.Pontosan nem...

4hónapja szültem.Pontosan nem tudom csak ahogy olvastam méhsüllyedésem van vagy sérvem.Hüvely bemenetemnél egy dudor van ,idegen test.. Javulhat,vagy ez már így marad?Nem mondta az orvosom,h.baj lehet de tök kellemetlen.Tapasztalat?Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 22:44
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Szia.köszi, hogy megírtad. Terhességnél volt isnim akinek teljesen felment a méhe terhesség alatt,szóval tényleg nem kell aggódbi, viszont szüléstől rosszabbodhat. Nem császároz inkább a dokid? Akkor még az is lehet,hogy a további műtéteket megúsznád.
2021. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
De lehetséges,h.itt már császározás lenne ezt majd biztos elmondja ,de még nem beszéltünk róla.
2021. ápr. 26. 12:06
 43/45 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de örülök hogy megtaláltam, mert nálam is ez a probléma. Fáj az együttlét, a hüvely fala egyik oldalon odalóg. Pedig én császáros voltam!!


Megpróbálom én is a tornát, és legközelebb megnézetem a dokival.

2021. nov. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Sajnálom együtt érzek veled bár azt mondom jobb már a helyzet ,ritkán érzem,h.ott van..Meg már nem figyelek rá úgy mint az elehén minden percbe ezzel voltam elfoglalva.

Nem gondondoltam,h.császársnál is pehet ilyen probléma de sajnos úgylátszik igen.😔

Kitartás nézesd meg mindenképp az orvos jobban megtudja mondani mi a teendő.

2021. dec. 3. 22:57
 45/45 anonim válasza:

Én is erzem a huvelyemben azt a kituremkedest,es megijedtem...milyem aa modom lehet még vegbel servet kapni? Nem szultem még

18/L

márc. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!