Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4hónapja szültem.Pontosan nem...

4hónapja szültem.Pontosan nem tudom csak ahogy olvastam méhsüllyedésem van vagy sérvem.Hüvely bemenetemnél egy dudor van ,idegen test.. Javulhat,vagy ez már így marad?Nem mondta az orvosom,h.baj lehet de tök kellemetlen.Tapasztalat?Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 22:44
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Es neked inkább süllyedés vagy sérv? Nekem se fáj de sokszor érzem és zavaró. Én tampont nem használok de a hüvelykúp kicsúszott a múltkor. Pedig nem érzem hogy ki lennék tágulva és a férjem sem.
2021. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

Nem tudom sajnos mi lehet.Hüvely bemenetnél a nyílásnál van a dudor kitüremkedik.Fura mert ha fekszem nem érzem együttlétkor sem zavar pedig attól nagyon féltem...Viszont ha állok és megnézem magam ott a dudor..nekem gátmetszésem volt.Az intimtornát próbáltam viszont a kicsit ahogy cipeltem hordozóval meg simán ugyan úgy a súly miatt ott volt.Ugye mondták,h.nagyon cipekedni sem szabad.

Most elgondolkodtattál lehet nem várom meg így a márciust..

2021. jan. 8. 21:34
 23/45 anonim ***** válasza:
Igen lehet nem kéne,én is megyek jövőhéten.
2021. jan. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek majd Te is írj,h.mit mondott az orvos! Nagyon köszi!!!
2021. jan. 9. 07:31
 25/45 anonim ***** válasza:
Rendben írok :)
2021. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

Szia!

Voltál orvosnál?

2021. jan. 14. 23:58
 27/45 anonim ***** válasza:
Szia. Ma megyek.
2021. jan. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Na megjártam.Amit látok az a hüvelyfal. A doki szerint egy már szült női hüvely az ilyen.Főképp ha többször szült. Méhszáj fent van,és azt mondta ameddig nincs inkontinencia addig semmi gond. Hát nem tudom mit gondoljak.
2021. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Szia!

Értem hát nálam első baba több szülésről sajna nem tudok nyilatkozni...Annyit mondtak nekem is,h.természetes de fura mert más ismerősömnek ilyene nincs.

Hamarosan majd én is megyek aztán írok ide,h.nekem mit mondtak.

2021. jan. 15. 18:37
 30/45 anonim ***** válasza:
Rendben. Te mikor mész? Kíváncsian várom neked mit mondanak.
2021. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!