Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4hónapja szültem.Pontosan nem...

4hónapja szültem.Pontosan nem tudom csak ahogy olvastam méhsüllyedésem van vagy sérvem.Hüvely bemenetemnél egy dudor van ,idegen test.. Javulhat,vagy ez már így marad?Nem mondta az orvosom,h.baj lehet de tök kellemetlen.Tapasztalat?Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 22:44
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Februárba akkor lesz egy év ,h.szültem.Akkor azt mondta egy év múlva ismét megnéz.
2021. jan. 15. 22:28
 32/45 anonim ***** válasza:
Írd majd meg légyszi te is.
2021. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Rendben.Írni fogok!
2021. jan. 17. 21:57
 34/45 anonim ***** válasza:
Szia. Nem voltál azóta se?
2021. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Sajna itthon vagyunk karanténban.😔Hívtam már az orvost időpont egyeztetés miatt mert így lekellett mondanom.Mondta,h.ha túl vagyunk rajta keressem újra! Nem felejtettelek el.Írni fogok!😊
2021. márc. 12. 18:44
 36/45 anonim ***** válasza:

Rendben, köszi. :)

Jobbulást nektek.

2021. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Köszönjük!😊
2021. márc. 13. 21:47
 38/45 A kérdező kommentje:
Szia! Jövő csütörtök 18órára kaptam időpontot akkor megyek ellenőrzésre.Írni fogok,h.mi volt😊
2021. ápr. 15. 12:56
 39/45 anonim ***** válasza:
Rendben várom :)
2021. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

Szia!

Voltam ma dokinál,megnézett,ultrahangozott..Méhsüllyedésem van a szalagok megnyúltak...Intim tornával javítható még mindig,de sajna teljesen nem megy vissza de,h.ne legyen rosszabb csinálnom kell az intimtornát..Azt mondta sajna nem tudom megúszni a műtétet a késöbbiekbe viszont amíg szeretnénk babát addig nem érdemes megműteni.Mert ugyan úgy lejön nem befolyásol terhességnél semmit,szóval vetélés,koraszülés miatt nem kell aggódnom.Ha újra szülök egyszerre kell csinálnom majd a tornát..A műtét annyiból állna,h.korrekció ezt a dudort felnyomja és hason belül valamelyik oldalra rögzíti de ezen még nem gondolkodom.Nem most pár év múlva szeretnénk babát úgyh.még ráérek ezen gondolkodni..Azért ajánlotta mivel ahogy öregszem majd...😆 ez a dudor egyre jobban lejöhet...

Asszem semmit nem hagytam ki..

Szia

2021. ápr. 22. 20:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!