Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4hónapja szültem.Pontosan nem...

4hónapja szültem.Pontosan nem tudom csak ahogy olvastam méhsüllyedésem van vagy sérvem.Hüvely bemenetemnél egy dudor van ,idegen test.. Javulhat,vagy ez már így marad?Nem mondta az orvosom,h.baj lehet de tök kellemetlen.Tapasztalat?Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 22:44
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon köszi, akkor a könyvre rákeresek!
2020. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
71%
Fuh nagyon hálás vagyok neked, a Libri oldalán meg lehet venni a könyvet és van dvd is! Kérdező, akkor ez neked is segítség a problémádra!
2020. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
78%
Csináljátok lányok de minden nap kitartóan. Egy nap se maradjon ki. A méhszájam a hüvelyem bemenetében volt. Most meg alig érem el. De ehhez hónapok kellettek. És ne emeljetek nehezet,se futás, se ugrálós aerobic. De Kriston A.ezeket is elmagyarázza.
2020. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok a hozzászólásokat.Rákeresek a könyvre.A hüvelybemenetnél van fura mert van,h.nem látom érzem viszont mikor kisfiam cipelem utána újra érzem.Tampont én sem merek használni.Igen akkor a szex is ezért fájha,bár gondolom ennek ellenére is fájhat egy darabig.Műteni nem szeretném kistesót szeretnék igen én is hallottam,h.nem ajánlatos műtetni meg semmit ha még babát tervezünk.Az elején nem éreztem nem egyszerre jött ki hetekre rá.Azt gondoltam jó majd úgyis visszahúzódik de sajna előjön még mindig.De ahogy írzam van,h.nincs ott a dudor.Köszi mindenkinek,h.írtatok
2020. júl. 16. 22:06
 15/45 anonim ***** válasza:
Szia. Mi lett végül?
2021. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Szia! Közbe közbe még van,h.érzem.Főként ha kisfiamat cipelem.. Mikor szülés után nèzte az orvos nem mondta,h.gond lenne akkor azt mondta 1év múlva menjek vissza.Hamarosan letelik ugyh.talán többet tudok mondani.
2021. jan. 7. 22:33
 17/45 anonim ***** válasza:
Köszi. Megírnád majd?
2021. jan. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

Szia! Persze amikor megyek megírom.Március körül majd..

Megkérdezhetem Neked is ilyen problémád van?

2021. jan. 8. 17:04
 19/45 anonim ***** válasza:
Igen úgy tűnik sajnos :( nekem sérv szerintem.
2021. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Értem.Sajnos nem kellemes bár fájni nem fáj ,de fura ,h.ott van,én pl azóta a tampont nem is tudok használni..
2021. jan. 8. 19:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!