Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akkor is csinálnak gátmetszést...

Akkor is csinálnak gátmetszést, ha pont a gátrészen van egy nagyobb(nem kiálló) anyajegyem?

Figyelt kérdés
2020. aug. 11. 23:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk ha nagy az anyajegy a 7 vagy 5 óra is beleeshet, nem?
2020. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Meg fogják oldani emiatt nem csaszaroznak! A többit meg minek forszírozzátok? Nem mindegy?
2020. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
12 úgy érted nem csaszaroznak, ha van egy olyan anyajegye a kérdezőnek ami esetleg elrakosodhat, ha megsértik? Hat ne viccelj. Ezért kene a szakorvos nyilván.
2020. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is van egy kialló anyajegyem a gát közelében. Még az első terhességemkor kerdeztem a dokit, hogy "útban van-e", de azt mondta, hogy ettől nyugodtan tudnak gátmetszest csinalni, ha indokolt lesz, de ha engem zavar vetessem le. Végül maradt, két szülesem volt két gátmetszéssel, az anyajegy is megvan még mindig.
2020. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
38%

13mas ha tájékozott lennél pontosan tudnád, hogy egy sérüléstől nem fog elrakosodni egy anyajegy. Ez ilyen 100 éves hülyeség aminek annyi alapja van mint hogy a rozsdás szögtől kapsz vérmérgezést. Szóval semmi de semmi!

De amugy meg szépen kikerülik, szóval a belevágás nem opció.

2020. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
19%
Akár lepontoztok, akár nem.😁 inkább tájékozódjatok...
2020. aug. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg tudják oldani, hogy nem vágnak bele. Vagy az is lehet, hogy ki fogják metszeni a szülésnél.


De esküszöm nem tudom, hogy hogy nem látta az anyajegyet? Oké, hogy nem volt később hüvelyi vizsgálat, de egyszer biztos volt. Mikor került oda az anyajegy?

2020. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!