Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szolnokon a Hetényiről tapaszt...

Szolnokon a Hetényiről tapasztalat? + Néhány kérdés

Figyelt kérdés

Szülhetek ott (Cegléd helyett) ha elkezdek egy ottani orvoshoz járni magánrendelésre? Mennyi idős terhességet vállalnak el?


Melyik orvost ajánlanátok, akinek van magánrendelése is?


Lehet kádban vajúdni illetve edával szülni?

Ha igen melyik orvosnál, szülésznőnél van ezekre lehetőség?



2020. okt. 7. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Menekülj a Hetényitől ha van rá lehetőséged.


Kádban nem lehet, eda elvileg lehetséges de nem hallottam még senkitől hogy kapott volna.

2020. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Ne menekülj, én ott szültem. Meg vagyok elégedve vele. Edát kértem és kaptam. Én sem oda tartoztam, de onnan fogadtam orvost és szülésznőt, utóbbit nem kötelező, de én ajánlom. Dr Jakab Tamás volt a fogadott orvosom, nála szülnék újra ha terhes lennék megint. 20.héttől kezdtem hozzá járni. Drága orvos, de nagyon tudja a dolgát. A csecsemősök olyanok amilyenek, friss anyukaként voltak dolgok amik nem tetszettek, mostmár nem tartanám nagy dolognak. Teljesen bababarát kórház, baba non stop veled van. Kaja elfogadható, a szülőszobák szépek, 3 ágyasak, wc vel zuhanyzóval. Szülés előtt lehetőség van körbemenni. Nem bántam meg h ott szültem, 2016 ban volt, azóta nem tudom mi változott.
2020. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

En is ott szültem az év elején. Sajnoa nem kaptam epidurális érzéstelenítést, mert "addigra mire bekötik megledz a baba'

De nem lett meg 🤷🏻‍♀️ most már ez van addigra úgyis megéltem a poklok poklát 😀

Orvos nevet ide nem akarok kiírni, de szivesen ajánlok privátban ha érdekel, majd írsz :)

Akinél en szultem, illetve akit sokak szeretnek.

Kádban vajúdni nem lehet sajnos. Én ültem ilyne nagy gumi labdán a Szülőszobábqn, segített a gravitáció.

A csecsemős nővérek közt van 1-2 bunkó, dr a legtöbbjük kedves.

2020. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha teheted inkább ott szülj. Ceglédi undorító.
2020. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Talán egyetlen vagyok, aki Ceglédet ajánlja. Évekig jártam magánrendelésre Szolnokra, majd amikor terhes lettem az orvosom nem vette észre, hogy méhen kívüli. Sem labort nem kért, sem semmit, odamondta, hogy vetélés és hazaküldött. Mikor kórházba kerültem rosszulléttel, 4(!) Nap után kezdték keresni a babát, merthogy hcg van, petezsák nincs. 5 orvos nézett meg, mire egy megtalálta, hogy a petevezetékben van. Utána azon tanakodtak, hogy műtsenek-e vagy sem, mivel nem volt szívhang. Mindent összevetve 3 hetet töltöttem bent, mire teljesen eltűnt a hcg. Arról nem beszélve, hogy a saját orvosom nem ismert meg, mikor bekerültem, úgy, hogy előtte 10 évig jártam hozzá. A pathológián a nővérek hangosak, fennhangon beszélik ki a betegeket. Lehet az én példám kirívó, de a második terhességemnél messze elkerültem Szolnokot.

Én Cegléden szültem fogadott orvos nélkül. Nem mondom, hogy minden tökéletes, de normálisan elláttak, room-in van már ott is, és mi 5 napot voltunk bent, azt ki lehetett bírni. Csak tudni kell kérni, és hasonló hangnemet kapunk vissza. Nekem ez a tapasztalatom.

2020. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5ös, ki volt Szolnok lon sz orvosod? :(
2020. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A Hetényi gyermekágyas osztályról rosszat nem tudok mondani, velem kedvesek voltak, első babám volt, így még szoptatási tanácsadó is jött megnézni minden nap.

Nekem császár lett, így a vajúdás részről nem tudok mit mondani. A császár után, tök mindegy hol vagy, borzasztó kellemetlen, rossz, leírhatatlanul szar érzés hogy ennyire kivagy szolgáltatva másoknak. De hál istennek, mindenki mosolyogva jött nekem segíteni, nagyon közvetlenek voltak.

2020. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés miért van álandóan kiemelve?..
2020. dec. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Gobsolom folyamatos tapasztalatokra kíváncsi.

Kedves kérdezőnek azt tudom mondani, hogy minden eset más, bízzunk benne hogy jó kezekbe kerülsz 🤗

2020. dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Fogadott orvosnál szültem Szolnokon. A szülőszobában volt kád is, szerettem volna abban vajúdni, de nem volt rá lehetőségem, mert sürgősségi császár lett.


Nem mondom, hogy mindenkivel elégedett voltam, a nővérek és a csecsemősök között voltak igencsak gorombák, de az orvosok, a szobák, az ellátás, a higiénia rendben volt. Összességében nem bántam meg, hogy ezt a kórházat választottam.

2022. jan. 25. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!