Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szolnokon a Hetényiről tapaszt...

Szolnokon a Hetényiről tapasztalat? + Néhány kérdés

Figyelt kérdés

Szülhetek ott (Cegléd helyett) ha elkezdek egy ottani orvoshoz járni magánrendelésre? Mennyi idős terhességet vállalnak el?


Melyik orvost ajánlanátok, akinek van magánrendelése is?


Lehet kádban vajúdni illetve edával szülni?

Ha igen melyik orvosnál, szülésznőnél van ezekre lehetőség?



2020. okt. 7. 17:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Örülök neki

3as voltam, nem tudom miért lettem lepontozva, hiszen a tapasztalatokat írtam le. Attól még így történt.. 🤷🏻‍♀️ mégcsak semmi meghökkentő nem írtam.

2022. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kádban vajúdni nekem nem lehetett de láttam ugye ott a kádat.

Viszont szülni úgy tudom tényleg nem engednek kádban (3. Voltam)

2022. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én olyan kórházban szültem, ahol lehetett használni a kádat, de szülni ott sem lehetett. Szóval a Hetényi sem fogja engedni, elvégre ott kevésbé lehet turkálni a kismamában, mert ugye ez a bevett szokás :(


Én egy elég tágas szobában szültem, volt bordás fal is meg minden, de annyit vizsgáltak meg tágítottak, hogy esély se lett volna kipróbálni. Folyton a hátamra fektettek… Végül császár lett, de ha nem lett volna se hiszem hogy bármit is én irányíthattam volna ott a folyamatban… :(

(Amúgy kedves mindenki!!!! A csecsemősök fáradtak, de alapvetően mindenki kedves és segítőkész volt)

2022. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13as vagyok, az lemaradt hogy második szülésem volt a Hetényiben, azt az élményt írtam a végén.
2022. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!