Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1-tol 10-es skalan ki hova...

1-tol 10-es skalan ki hova tenne a szulesi fajdalmat? Esetleg volt olyan fizikai fajdalom eleted soran ami rosszabb volt a szulesnel is?

Figyelt kérdés

2020. okt. 11. 15:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem volt olyan fájdalom és kiverte a mércémet, a 10-est bőven. Mások nem mindig élik meg ilyen drasztikusan, nekem halálközeli élmény volt, többször konkrétan biztos voltam benne, hogy meghalok. Mások szerint van rosszabb, nekem még nem volt életemben (műtöttek is, fogászatot is körbejártam már, stb. volt előzetes tapasztalatom ebben-abban). Másfél napig szenvedtem, nyúztak-vontak, végül megműtöttek. Szóval ez is benne van, hogy ki is merültem, csináltak is velem már mindent. De ismerek olyat is, akinek 2 óra volt, azt mondta viselhető volt a fájdalom, nulla beavatkozása volt és vigyorogva ült törökülésben pár órával később. Lutri, azt hiszem.
2020. okt. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
10/7
2020. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

Akkor ott 10/10-nek éltem meg, én is azt hittem ezt nem fogom tudni végigcsinálni, 3 óra kitolas, szinte egybeérő fájásokkal.

Ettől függetlenül nem hiszem, hogy ez a világ legnagyobb fizikai fájdalma.

2020. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Én azt hittem rosszabb lesz. Lehet, hogy szerencsém volt. Mondjuk 6ról indult, 8 volt a vége.
2020. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
A szülési fájdalom, semmi ahhoz képest, mikor kiderül, hogy baj van a hasadra fektetett újszülött gyermekeddel és elrohannak vele életmentő műtétre.
2020. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Óriási fájdalom (7-8/10), de ott én máshogy éltem meg, mert végignéztem párszor így tulajdonképpen valahol tudtam hogy a legrosszabbra készüljek. Azt is tudtam, hogy egyszer vége lesz. És amikor vége lesz, nyom nélkül elmúlik.


Ellenben a szoptatási fájdalom... Az jobban kísért, mert váratlanul ért, élesebb, minden szoptatással rosszabbodott és nem tudtam semmit tenni ellene.

2020. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Minden havi menzesz erősebb volt, mint a szülési fájás. Rendszeresen hánytam, olyan görcseim voltak. Sokszor kórházba is kerültem a kiszáradás miatt. Minden hónapban meghaltam kicsit. (Szülés óta ez rendeződött).
2020. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom 10/10 (kétszer szültem). Nekem hasonló volt még az epegörcs.
2020. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Én is sokkal rosszabbra számítottam. Olyan 8/10-re mondanám én is (a 10 az én skálámon az a fajta elviselhetetlen fájdalom, amikor azt mondom, inkább a halál). Eseménytelen életem volt eddig, ez volt a legfájdalmasabb élményem, de bőven bírható volt. Én is az a típus vagyok/voltam, aki szülés után pár órával már törökülésben ült meg szaladgáltam mindenfelé, mert csak kicsit kifáradtam a folyamatban, egyéb bajom nem volt (természetes szülés). Sokan sokféleképp élik meg, és állítólag ahogy minden terhesség, úgy minden szülés is más, szóval csak remélni merem, hogy a tesóval hasonlóan könnyedén bírom majd a strapát.
2020. okt. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
5-6.
2020. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!