Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1-tol 10-es skalan ki hova...

1-tol 10-es skalan ki hova tenne a szulesi fajdalmat? Esetleg volt olyan fizikai fajdalom eleted soran ami rosszabb volt a szulesnel is?

Figyelt kérdés

2020. okt. 11. 15:02
1 2 3
 21/24 Bogus20 ***** válasza:
100%
Pl. Fogfúrás érzéstelenítés nélkül rosszabb... Volt egy mellkasi műtétem ott is elég nagy fájdalmaim voltak, de csak ha mozogtam. A szülésnél az a rossz a fájdalomban, hogy ha nagyon kifáradsz akkor sem fog kevésbé fájni. Az első szülésem olyan volt mintha bunkós bottal vertek volna 5 percenként a hátamra, és ez ment 20 órán keresztül. Szóval maga az ütés fájt, de elviselhető lett volna, ha nem tartott volna ilyen sokáig. Legyen 8/10ből a szülés végén kitolás előtt. 10es az égés meg a nyílt csonttörés..
2020. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
43%

10-es skálán? Ha a 10-es az, amit úgy gondoltam szülés előtt, hogy a legdurvább, akkor kb 30.

A második szülésnél úgy voltam, hogy az elsőnél csak jobb lehet, de tévedtem.

A harmadiknál, ha lett volna ablak, lehet kiugrom.

Most a negyediknél már nem reménykedem, már tudom, hogy 2 fajta szülés van, az egyik amikor nagyon fáj a másik amikor az anyukàk nem vallják be és megszepítik a sztorit.

2020. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Dominika91 válasza:
100%
Szerintem ez mindenkinek egyéni... Más a fájdalom küszöb, meg van ezer féle fájdalom... Nekem voltak epegörcseim , pár hónappal szülés után, hát mindig azt mondtam, hogy én inkább szülök még egy gyereket bármikor helyette. A szülés is fáj, nem kicsit, de az azért teljesen más...
2020. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Számomra az egész éjszakán át tartó fogfájás sokkal rosszabb volt, pedig 3at szültem, 2x oxyt is kaptam.

Igen, fáj. De van benne szünet. Igen, fáj. De onnantól, hogy ezt elfogadja az ember, meg tudja lovagolni a fájdalmat. Nekem segített, hogy számoltam közben, és a tudat, a tapasztalat, hogy amikor már igazán fáj, akkor már közel a vége.

A kitolást nehezebben bírtam mindháromszor, mert abba erőt kell kifejteni, az én tüdőm meg tropa. De azt is kibírtuk, végigcsináltuk, mert baba bent nem maradhat. 🙂

Nekem vajúdás 10/6, a vége 10/9, kitolás 10/8, de mégis a kitolás volt a rosszabb.

2020. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!