Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baj lehet ha sima szülés után...

Gyak.kérd. kérdése:

Baj lehet ha sima szülés után a párommal kényeztetnénk egymást?

Figyelt kérdés
Okt.1-jén szültem de nagyon hiányzik...persze semmi behatolás míg doki nem látott de csikló izgatás,orgazmus nem fog problémát okozni?!

#Petting szülés után
2020. okt. 11. 16:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy lehet. A behatolàs a fertőzèsveszèly miatt nem ajànlott, mìg vèrzel, de pettingtől nem lesz bajod.
2020. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
63%
Màrmint behatolas nèlkül lehet szexelni, ès nem , nem lehet tőle bajod.
2020. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
75%
Ami azt illeti, a szoptatás is okoz méhösszehúzódásokat. És semmi baja nem lesz tőle a nőnek. Akkor elvileg az orgazmustól sem lehet baj. Az elég extrém lenne, ha egy kis méhösszehúzódás akár sebszétválást, akár problémásan erős vérzést okozna. Extrán figyeljetek a szexuálhigiéniára.
2020. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
66%
Full nyitott méhszájjal se a férjed kezén, se a szájában levő kórokozók nem igazán kellenek a lábad közé még.
2020. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
19%

En 4 hetig birtam aztan ment a rendes szex

Elotte ketnaponta petting oral simogatas


De en alapban imadom es szukseget erzem. Terhesen is, meg szules elotti nap is szexeltunk.


Semmilyen tunet nem volt. Ha csak az nem h 2hetig vereztem csak szules utan.

2020. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
57%
ugy tunik itt csak en vereztem 6 hetig:) marpedig tampont ilyenkor nem ajanlatos hasznalni hogy hadd tisztuljon a szervezet.
2020. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
35%

Vannak emberek akik az âllatoknál is rosszabbak.

Én 9hónapig (!) voltam tàvol a pàromtól tehàt 10 naptól kicsit többet kellett kibírni szex nélkül, még élek! És még csak az egészségem se forgott kockàn, néhàny napos gyerek anyjaként.

2020. okt. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
56%

#17, bravó taps-taps

Akkor legyen mindenki .@szatlan, mert te is az vagy?

2020. okt. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
45%
18, nem szoktam embereket bajban kiröhögni, de velem szívesen megteszem, amior majd egy betegség miatt esélyed nem lesz a szexre hónapikog és lelép a párod. Vagy fordítva. Emberek vagyunk, nem állatok. Aki nem képes az egészsége érdekében ennyi időre zárva tartani a combját, az ne szüljön. mondjuk pont nem a higiéniáról ismert réteg jellemzője, úgyyhogy végiggondolnám, akarok-e egy jó kis felszálló méhűri gyulladást.
2020. okt. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
95%
Hahó, lányok! Ne bántsátok egymást! Teljesen természetes, hogy szülés után mindenkinek máskor tér vissza a libidója. Ez a 10 nap valóban szokatlanul korai, de a hormoncunami tényleg meg tudja viccelni az embert. A luxus budai villában ugyanúgy vágyhat az ember a partnerére, mint a nyomortelepen. Nem kéne miatta beszólni. Ahogy annak se kéne beszólni, akinek hosszabb időt kellett kihagyni valamiért. Vagy szimplán nem kívánja hosszú ideig a szexet. A kérdés különben sem az volt, hogy egyetértünk-e a szexuális élet megkezdésével, hanem az, hogy lehet-e belőle probléma. A válasz: igen, lehet, de minimális az esélye, ha nem történik behatolás. (Azt azért tegyük hozzá, hogy nehéz leállni, ha már belelendültetek)
2020. okt. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!