Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baj lehet ha sima szülés után...

Gyak.kérd. kérdése:

Baj lehet ha sima szülés után a párommal kényeztetnénk egymást?

Figyelt kérdés
Okt.1-jén szültem de nagyon hiányzik...persze semmi behatolás míg doki nem látott de csikló izgatás,orgazmus nem fog problémát okozni?!

#Petting szülés után
2020. okt. 11. 16:51
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
35%

Hát akkor most kövezzetek meg, de haza jöttem a kórházból és aznap orálisan kielegitettem a páromat és ő engem úgy, hogy a csiklómat izgatta és volt is orgazmusom. Aztán 1 hét után análisan is csináltuk és rá egy hétre amikor már vérzésem sem volt csináltuk rendesen.

Én azt mondom hogy megfelelő higiéniával és odafigyeléssel igenis mehet a dolog. És nem lett semmi bajom pedig már 3 hónapja szültem.

Úgy, hogy szülés után volt orgazmusom én sokkal jobban viseltem ezt az új dolgot a kisbabával és a kapcsolatunk is felpezsdült :)

Szóval én megértelek teljesen :)

2020. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
91%
Tyí, 31 most szét fognak téged szedni. Hozom a popcornt. :D
2020. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Azért pocsék lehet, hogy enélkül elhagyna a pasid...
2020. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

15 vagyok ...

Igy harom gyerek utan is naponta igenylem a szexet (ha mazlim van 2x is lesz)

Terhesen is igenyeltem es attol mert szultem meg igenyeltem.

Nem nem vartameg a 6 jetet mert mar a falat kapartam, a ferjem ovatoskodott csak. Ha rajta mulik 2 honapig hozzam sem er mert h a szules.... Szoval nem nem hagyott volna el ha teszem azt nincs szex 2 honapig. Nem miatta hanem miattam szexelunk.


Ahogy fentebb irtak megfelelo tisztalkodassal odafigyelessel mehet elobb is!

2020. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!