Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baj lehet ha sima szülés után...

Gyak.kérd. kérdése:

Baj lehet ha sima szülés után a párommal kényeztetnénk egymást?

Figyelt kérdés
Okt.1-jén szültem de nagyon hiányzik...persze semmi behatolás míg doki nem látott de csikló izgatás,orgazmus nem fog problémát okozni?!

#Petting szülés után
2020. okt. 11. 16:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
44%
18 szövegértelmezés??
2020. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
43%
18-as vagyok. Nem akartam bántani senkit, de a 17-es valaszadó szerint aki hamarabb megkivanja az együttlétet, az alávalóbb az állatnál. Ha ő nem szexelt 9-10 hónapig, akkor más se tegye. Nem én nevetek a más baján, hanem szerinte dögöljön meg a szomszéd tehene is. Lehet lepontozni, de csak erre a beszolásra vágtam vissza
2020. okt. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
52%
22, nem azzal van baj, ha kívánod. Azzal, ha nem vagy képes az ösztöneidet visszafogni, amikor arra van szükség.
2020. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mégegyszer. Akarat kérdése. Hónapokig ki lehet bírni ha olyan a szituàció. Egy szülés után nehogy màr valaki ne bírja ki a 6 hetet. De a kedves hölgy 10 napot se bír ki...
2020. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
73%
#24 De miért kellene szenvedni, ha élvezni is lehet?
2020. okt. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
16 en 8 hetig vereztem
2020. okt. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
49%

25 oké.


De amikor fogtömés utàn azt mondja a Fogorvos hogy ne egyél 2 oràig, akkor eszel 10perc múlva csakazertis?

Ez se màsabb.

Vagy szerinted azért van Fogorvos után 2óra, szülés után 6hét, mert az orvos gondolja hàtnehogymàr jól érezze magát a kedves páciens.

Szerintem intelligens ember felfogja.

További szép napot. 🙋‍♀️

2020. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Természetesen nem behatolásról beszéltem meg sem említettem de sokan olvasni sem tudnak és tudom mi van szülés után nem vagyok tudatlan állat sem !De jól esett hogy szinte mindenki lenéz emiatt ...aki tudja ki vagyok és mióta vagyok itt a kórházban talán megérti hogy vágyok a páromra de nem szexelni akarok !
2020. okt. 12. 16:01
 29/34 anonim ***** válasza:
44%

csikló izgatás,orgazmus nem fog problémát okozni?!


Ja, hogy ezt messziről, ráolvasással?

2020. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
#29 Én anno a kórházban kaptam tájékoztató füzetet, amiben az állt, hogy a szülés után 4-6 héttel kerüljön sor a kontrollra, addig ne történjen behatolás, ellenjavalt az ülőfürdő, szauna, tamponhasználat. Egy rövid bekezdés erejéig kitértek arra, hogy az intimitás egyéb formái gyakorolhatók a kontroll előtt is. Végigböngésztem elég sok cikket, nagyon kevés tér ki a szülés utáni pettingre. De ahol kitérnek rá, ott egyöntetűen azt írják, hogy a petting nem káros a szülés után. Sőt, most egy olyan cikkbe is belefutottam, ahol azt javasolja a nőgyógyász a pároknak, hogy a kontroll előtt pár nappal próbálják meg a behatolást is. Így rögtön a kontrollon tudja jelezni a nő, ha problémás a szex és meg tudja nézni a doki.
2020. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!