Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukákra mondják,...

Császáros anyukákra mondják, hogy "szültek"?

Figyelt kérdés

Sok császáros anyukát ismerek, van akinél nagyon érzékeny pont a császár. Ha erről beszélgetünk, inkább mindig úgy fogalmazok, hogy a gyereke született, és nem úgy, hogy ő szült, nehogy megbántsam.

Nem vitaindítónak szánom a kérdést, őszintén érdekel, ti hogy látjátok a kérdést. Semmi bajom a császárral, csak az én fejemben maga a "szülés" szó egy aktív dolog, amit az anya csinál. A császár pedig egy műtét, amit az orvos csinál.


2020. okt. 16. 13:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Én császárral születtem. Akkor szerinted nekem nincs is születésnapom vagy mi?...
2020. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Én minden esetben ezt használtam. Ha valakinek vérszerinti gyermeke van az szült és kész. Orvosi szempontból a szülőszobán lehet jelentősége max.
2020. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Császárral szültem. És általában ezt a szót használom, hogy szülés.
2020. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Huvelyi uton szultem, es a csaszaros baratnoimre is azt mondom, hogy szultek. Lehet, hogy nem a huvelyukon keresztul jott ki a gyerek, de attol meg szultek, es olvastam mar csaszaros anyukatol, aki nehezmenyezte, hogy a csaszart lekicsinylik, hogy o nemis szult, es rosszul esett neki ertheto modon. Nyugodtan mondhatod, hogy szultek, ha esetleg erre ellenkezo celzasy nemtettek, hogy ez zavarna oket.
2020. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

Szülés császármetszéssel. Tehát szülés.

Az orvosok, védőnők is úgy kérdezik, hogy hányszor szült és maximum utána, hogy hogyan.

2020. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Én császárral szültem.A szülés az mikor életet adsz a gyerekednek.Aztán ,hogy hol jön ki szerintem a mai világban egyre mellékesebb.
2020. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

Császárral szültem, de pont leszarom, hogy hogy jött ki, az a lényeg, hogy lett egy egészséges gyerekem.

Van egy ismerősöm, neki a gyereket fogóval szedték ki és nyomták a hasát, akkor ő szült vagy nem?

2020. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
23%
Engem császároztak. Én azt szoktam mondani, hogy műtétko/császárkor. Nembtekintem szülésnek.
2020. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

Szül szó szinonimái:


világra hoz, életet ad


Szamomra innentol nem kerdes h a csaszarmetszes micsoda.

2020. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%
Egyik ismerősömnek 2 gyereke van, de mindig azt mondja hogy ő sosem szült
2020. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!