Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sokkal fájdalmasabb volt a...

Sokkal fájdalmasabb volt a szülés, mint ahogy elképzeltétek? A kitolási szakaszban hol éreztétek leginkább a fájdalmat? Csak a hüvely és gát környéke vagy a derék is, has, minden? És milyen jellegű volt a fájdalom, hogy írnád le?:)

Figyelt kérdés
Nincs már sok hátra, próbálom elképzelni milyen lesz majd. Tudom felkészülni nem lehet, de tapasztalatok érdekelnének.^^
2020. nov. 6. 21:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
16os vagyok. Jól le lettem pontozva ,de nem érdekel . Ez a véleményem és emellé oda állok . Persze így 13 honap elteltével,már én sem emlékszem annyira intenzíven ,csak azt tudom hogy azt hittem meghalok és még soha ,ehez hasonló fájdalmat sem éreztem . Lehet hogy egy év múlva azt mondom hogy nem is volt annyira szörnyű,és bevállalok meg egyet, de jelenleg inkább köszönöm szépen ,nekem egy is elég . Amikor simán hanysz,csak azért mert annyira fáj , és a tested minden egyes porcikája remeg mint a kocsonya ,az azért felejthetetlen érzés ... Örülök hogy másnak jó volt,nem is szeretnék vitatkozni. A lényeg hogy mindenki jól van. 🙂
2021. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!