Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem akarok gyereket, rossz...

Nem akarok gyereket, rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és a családomtól és a páromtól állandóan azt hallgatom, hogy milyen jó lesz majd ha szülök. (nyilván a megfelelő anyagi körülmények megteremtése után)

Én világ életemben azt mondtam, hogy nem akarok, a gyerekek idegesítőek.

Aztán olvastam olyat, hogy valaki találkozott élete szerelmével és megváltozott erről a véleménye, tőle szeretne gyereket.

Nekem semmi kétségem afelől, hogy a jelenlegi párommal szeretném leélni az életem, de a gyereket sehogy nem tudnám elképzelni az életünkben. Ugyan olyan idegesítőnek tartom őket mint mondjuk 5 éve. Felfordul a gyomrom ha meglátom, hogy egy kisgyerek nyakig összesz.rta magát.


Fog ez valaha változni, vagy mindenki csalódni fog bennem?



2020. nov. 7. 10:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%

"Ugyan olyan idegesítőnek tartom őket mint mondjuk 5 éve. Felfordul a gyomrom ha meglátom, hogy egy kisgyerek nyakig összesz.rta magát."


Ezt a részét sosem értettem. Én sem vagyok az a fajta, aki az összes gyereket cukimukinak tart, de sose gondoltam rájuk úgy, hogy idegesítőbbek lennének, mint bármelyik másik ember, kortól függetlenül.

Beszélj pszichológussal, hogy miért érzel így. Nem fog rábeszélni a gyerekre, ha nem akarsz ne legyen, de idegesítőként tekinteni rájuk szerintem valami lelki gondból ered. Vagy csak divatozol, mert most menő utálni a gyerekeket és a kisgyerekes anyákat.

2020. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Még jó, hogy a szüleid nem úgy gondolkodtak mint te, különben sehol nem lennél most.
2020. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én sem akarok, miért kelljen ebben a rossz világban? Már így is írtják ki fele az embereket.. Már csak rosszabb lesz.. És még a betegségek is.. Nem kell. Én sem szeretem gondozni őket

F

2020. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz. De illene elmondani a parodnak,lehet o szeretne kesobb gyerekeket,es nem lesz hajlando meg miattad sem lemondani rola... Szoval ne hitegesd,mert a vegen nagyot koppansz. Kesobbiekben pedig probalj olyat keresni,akivel viszonylag az elejen le tudjatok szogezni jovendobeli terveiteket. Amugy meg meg siman valtozhat. De attol fuggetlenul ne varj az esetleges valtozasra,kozold a paroddal,ne legyel ko**og!
2020. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%
Sejtettem, hogy lepontoznak. :D megsúgom azt is, hogy a kérdező is volt ugyanilyen idegesítő mint amit írt, ráadásul ő is sz*rt be nyakig, de szerencsére kiszedték belőle.
2020. nov. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

Nyugi,én sem akarok

Rettenetesen félek hogy faj

De nekem nem is a gyerek a gond

Inkább örökbe fogadok minthogy szüljek :)

2020. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jolesz
2020. nov. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!