Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor a gyereket szülés után...

Amikor a gyereket szülés után az anyára teszik rögtön, akkor nem undorító a véres, magzatmázaos baba?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 12:44
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
44%

9 az hogy nem zavart, nem jelenti azt hogy nem undi. Mert racionálisan az, hogy kinek mi az ingerkuszobe megint más. Az hogy te a hormongozon át másképp értelmezed az megint más dolog. Szerintem a legtöbben nem hajitjuk át a szobán a babát mert magzatmázas, de ettől a tömény nyaladzastol amit egyesek tudnak rendezni a szules és terhesseg körül (nem szükségképpen rad gondolok csak általánosan) az gusztustalan.

8 meg minősíthetetlen, nyilván, aki nem úszik a nyalban a gyereke születése körüli állapotoktol az már nem “jó” anya. Meg hogy jön ide a sperma már ne is hatagudj. Illetve milyen statisztika alpjan mondod, hogy aki lenyeli az undi al tartja a magzatmazat? Semmiféle összefüggés nincs. Ez csak egy igen gusztustalanra sikeredett hozzászólás volt.

Megfordítom: miért muszaj elalélni valamitől amiben semmi szép nincs? Gusztustalan már ez, ami ma megy a babák körül. Attól mert valaki racionális még szereti a gyerekét. Vagy ti a kakijától is elaléltok? Nem dönt romba, mikor tarkoig fossa magat, de nem szoktam elérzékenyülni. Pedig hat a saját gyerekem termése hat milyen gyönyörű már a természet. 9 hónapig bennem volt. Sőt az en kis hercegem belem is szart. Hat mennyire felemelő már ez. Ja nem.

2020. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
72%
nem
2020. dec. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
67%

#8-as! Ezen behaltam 💪😂 de jogos meglátás!


Én januárra vagyok kiírva de igazából eddig ez a kérdés eszembe se jutott pedig sok ilyen vidit néztem hogy nagyjából mire számítsak de én sose ezt néztem.

Meg szerintem abban a pillanatban pont ez lenne a legkisebb gondom 😏☺️

2020. dec. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
60%
8.ott a pont!!!! ✅
2020. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
53%

#8 nem a baba undorító hanem a rajta levő dzsuva.😄

Én a menstruációt sem tartom gyönyörűnek,a sperma sem gyönyörű látvány, a takony sem az, a vízhólyag sem, ha vérzik az ujjam én nem kapom a számba, mert számomra undi.

A nyakig szaros gyerek is "cuki", de a rajta levő kakitól elkap a hányinger.

2020. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
75%

12

Az ömlengéstől én is rosszul vagyok,de sok nő meg iszonyat finnyás.

Mellesleg én a "hercegem" jelzőtől émelygek. ;)

2020. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
70%

#8 Köszi a választ helyettem is!👍

Eszembe se jutott picsogni a máz miatt! Olyan boldog voltam, öleltem, pusziltam! Akkor a gyerek popóját ki fogja kitörölni, ha ennyire dámák vagytok?

2020. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
72%
Az én gyerekeimet letörölgették előtte, csak a hajukban volt egy kis dzsuva
2020. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
60%
17 nyilván iróniából írtam en is... szerintem is marha gusztustalan a hercegem is.
2020. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
72%
18 meg egyszer. Ha nem élvezek el a dzsuvatol akkor már ki se törlöm a gyerek a feneket? Annyira ostoba kérdések ezek. Képzeld a szaros segget se puszilgatom. Megtörlöm, aztan jónapot. És nem eszem meg a félig megragott kajáját sem. És ha nyalban úszik, letorlom.
2020. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!