Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki tud ajánlani Zalaegersz...

Valaki tud ajánlani Zalaegerszeg közelében olyan kórházat ahol elègedett volt a szülèszettel ? Magán szülèszet is érdekel.

Figyelt kérdés

Zalaegerszegen èlek, de a kórházi állapotok és főleg az itteni szülész orvosok miatt egyre inkább azt èrzem nem itt szeretnék szülni. Az orvossal, akihez terhesgondozásra is járok teljesen elégedett vagyok, csak sajnos tavaly óta Zalaegerszegen nem engedélyezik az orvosválasztást,így annál kell szülni aki épp ügyeletes...

Magán szülèszet úgy tudom Budapesten van, de ha valaki tud közelebbit az is érdekelne.

Köszönöm!



#szülés #kórház #Zalaegerszeg #Magán szülèszet
2021. jan. 6. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Pécsen van még magánklinika. Állami kórházakban ne gondolkodj szerintem, mert egyáltalan nem biztos, hogy a változások után engedélyezik, hogy ne ott szülj, shova tartozol.
2021. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!