Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Korai a gyerekvállalás számomra?

Korai a gyerekvállalás számomra?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a párommal, karácsony óta jegyesekként, ő vállalkozó, én 2 éve stabil munkahelyen dolgozom, most készítjük a közös lakásunkat.

Több barátomnak babája van, kívánom tőlük a babázást, az otthon töltött napokat, nincs már kedvem munkába járni, továbbá teljesen biztos vagyok a vőlegényemben, 24 éves vagyok.

Szerintetek korai a gyerekvállalás?



2021. jan. 8. 19:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
98%

3 óvodás gyerekem van akiket bolondulásig imádok, de a karanténos idők alatt biztossá vált számomra hogy ha egyáltalán nem kapnék fizetést a munkámért, a felnőtt társaság és a csend miatt akkor is bejárnék dolgozni. Csak szólok, más anyukák is vannak így ezzel, nem véletlenül :)


Akkor szülj gyereket amikor már semmi másra nem vágysz jobban mint egy kisbabára.

2021. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%
Nem korai.
2021. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%
Hat őőő az mindenesetre elég rossz indok, hogy nincs kedved munkába járni. Azért ezt gondold át meg egyszer. Ha szar a munkád lehet azt kene lecserélni. Amúgy a korod vagy a lakáshelyzet felol nyugodtan.
2021. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
Igen
2021. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
94%
Amíg ez felmerül benned, igen.
2021. jan. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem való még neked
2021. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
68%
nem a gyerekvállalás az élet értelme. aki ezzel áltatja magát, mit csinál, amikor a gyerek(ek) kirepül(nek)? saját magadnak egyedül kell megtalálnod az életed értelmét. ne a gyerektől várd, hogy értelmet adjon az életednek. amíg így gondolkodsz, korai.
2021. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Gyerekvallalas utan majd ez valoszinuleg megvaltozik (marmint, hogy nem akarsz menni dolgozni) :D Bar biztos van kivetel. Ha a volegenyednek is rendben van mindez, akkor hajra, bar eleg fura erv. En amikor igy ereztem, inkabb atkepeztem magam, figyelembe veve azt is, hogy gyerek mellett is vegezheto munka legyen, szereztem munkatapasztalatot, es van egy jo munkahelyem, ahova visszavarnak, es egy munkam, amit szeretek, mar a masodik gyerekkel vagyok epp ottho, a ketto kozott dolgoztam par evet.
2021. jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
6%
Miért lenne korai ha mindketten vágyok rá? Én 25 voltam az elsőnél, nagyon jó döntés volt. Én személy szerint azt tartom furcsának mikor valaki túl későn vállal gyereket. Most már 18 éves és szerintem nagyon jó, hogy még fiatalosabb szülők vagyunk.
2021. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha minden meg van és adott a babához,akkor alapitsatok most
2021. júl. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!