Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valóban igaz hogy a szüléstöl...

Valóban igaz hogy a szüléstöl nem lesz valaki tág?

Figyelt kérdés

Akkor miért találták akkor az intim tornát,meg különböző dolgokat a hüvely eredeti visszaálitására?


A kinyúlt zokni példa az tudományosan elismert tény vagy az is kamu?


2021. febr. 14. 11:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
77%
Már eleve hagyjuk azt a munkahelyet, ahol olyan "igényesek" dolgoznak, akik azt tárgyalják ki, dugásnál ki milyen tág, szűk, meg milyen mérettel jó csinálni.🤦‍♀️ Színvonal befigyel.
2021. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
58%
18-as,nem éppen. Két csaszarom volt és olyan szűk lettem,hogy alig tudjuk betenni 🙈 sztem szűkebb mint előtte volt. Az orvos is mondta. De ki tudja mitől. Szóval magától nem tágul ki a hüvely. Szerintem.
2021. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
45%

De igen idővel fog,mint mindenkinek. 50 évesen nem lesz 18 éves puncid.

De bírom,hogy ha ezt valaki leírja,mindig jön aki elkezdi bizonygatni,hogy márpedig az ő puncija...😆😆 bocs,de abszolút nem érdekel a puncid.

És ha egy olyan ruganyos szerv ami képes akkorára tágulni,hogy egy baba kiférjen rajta,olyan szűk hogy egy 5cm es átmérőjű kuki ne férjen be,akkor ott vagy anatómiai,de leginkább pszichés gond van, na meg esetedben valszeg a nagyot mondás 😆😅

2021. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Márpedig nem hazudok,nekem se jó, a legkisebb kacsa is úgy fáj vizsgálatakor hogy sírok a székben. Ez van.
2021. febr. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!