Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rettegek a szüléstől! Más is...

Rettegek a szüléstől! Más is volt így? Mennyire volt rossz/rosszabb mint amire szamitottál ?

Figyelt kérdés
Még csak 15 hetes kismama vagyok és egyre többet gondolkozok a szülésen...rettegek amikor belegondolok, hogy mi is történik ott valójában. Ha lehetne inkább választanám a császármetszést...tudom, hogy abból is fájdalmas a felépülés de megis inkább az választanám...voltatok így? Elmúlt amire tényleg szülésre került a sor ?

2021. febr. 20. 20:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Szia

Én bennem is volt egy félelem.

De amikor eljött az idő hogy szülök remegtem a félelemtől.

Persze kiderült hogy kb 48 óra vajúdás és utána szülök tehát felesleges volt parázni....

A kitolásnál már nem féltem.

Rossz élmény volt de csak a hosszú kimerítő fájások miatt.


Nekem baromira fájt és azt mondom hogy megérte.

2021. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is féltem, aztán sokan gondolkoztam azon hogy vajon miért, és rájöttem, hogy én elsősorban a szülészeti erőszaktól félek, oxitocin, csúnya hangnem, kézzel tágítás, gyerek kinyomása hasra könyökléssel, férjem nem lehet bent (nem Magyarország)...

Szóval mi abban az évben mégsem kocsit vettünk, hanem egy magánkórházi szülést. Iszonyatos megkönnyebbülés volt,mikor eldöntöttük, és a szülés után sem bántam meg.

2021. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi lett végül Veled kérdező?
2022. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!