Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros kismamák! Nektek...

Császáros kismamák! Nektek mikor tették fel a katétert? Az érzéstelenítés előtt vagy után már a műtőben?

Figyelt kérdés

Nekem a gerincérzéstelenítés előtt és nagyon rossz élmény volt. Talán rosszabb, mint a császár. Egy szülésznő tette fel és leszidott, mert feljajdultam közben. A műtőben utána nagyon csodálkoztak is az aneszteziológusok, h. még az érzéstelenítés előtt feltette a szülésznő nekem a katétert. Mondták, h.megérdemelné, hogy neki is így tegyék fel..

Ezért is kérdezem, h. máshol hogy szokott lenni?



2021. febr. 27. 21:00
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
88%
Utána. Nekem krónkus felfázásom van, ami az évek során teljesen tönkretette odalent a viszonyokat, így ki is akadtam volna, ha előtte csinálják. Bőven elég, hogy utána már az érzéstelenítő elmúlása után szedték ki. Be is gyulladt rendesen, elő is jött a felfázás, de rendesek voltak, mert kaptam spéci mosakodót pisilések utánra, amivel kibírtam addig, míg be nem adták a gyulladáscsökkentőt, amitől valamelyest helyrejött a dolog.
2021. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Mindkét alkalommal előtte. Egyik sem fájt. Max egy picit kellemetlen. Az viszont fájt, amikor egyik ágyról csúsztam át a másikra és ráléptem a katéterre ami már fel volt helyezve 😂
2021. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudjatok, de huszonév urológia után nevetséges, hogy azon kattogtok, hogy kellett volna érzéstelenítés. Szép is lenne...
2021. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
88%
Nekem érzéstelenítés után rakta fel a mutos fiú. Ha nem látom észre sem veszem.
2021. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is előtte rakták fel 1 órával kb. Baromira fájt. Csak harmadjára sikerült feltennie mert nem tudtam elazítani magam megfelelően. Kellemetlen, kényelmetlen volt. Nekem császár után hetekig fájdalmas volt a pisilés is, azt nem tudom emiatt volt-e.
2021. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
53%
Olyan fura, hogy azt írjatok fajt, en nem is éreztem. Lehet ez is olyan mint a vérvétel? Lehet benan meg ügyesen csinálni?
2021. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

#15 nekem is csìpett


#16 Szerintem simàn.

2021. febr. 27. 22:15
 18/34 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is előtte tették fel. Később volt egy nagy műtétem, ott is előtte tették fel. Ráadásul műtét után 4 napig fent is kellett maradnia. Brrr.....
2021. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
66%

Érzéstelenítés előtt. És akkor vették ki, amikor már mindent éreztem.

Mindkettő nagyon fájt, de a kivétele főleg...

Ez Nyíregyházán volt 2016-ban. Pedig magándokim volt.

2021. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
83%
3 császárból háromnál utána. Bennem fel sem merült, hogy van akinek előtte teszik fel 🥺
2021. febr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!