Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi miatt csaszaroznak valakit...

Mi miatt csaszaroznak valakit altatasban es mast pedig csak helyi erzestelenitessel?

Figyelt kérdés
Es igaz az hogy az altatas miatt nem szoptathatja a kismama rogton mutet utan?
2009. júl. 1. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én úgy tudom hogy altatást csak veszély esetén csinálnak

amikor engem császároztak volt egy kismama akinek leállt a szíve császár közben ...na őt bealtatták

2009. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Engem azért altattak el, mert hiába próbált a nő gerincbe szúrni, nem sikerült neki.
2009. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, nyolcszor próbálta meg, utána döntött úgy hogy altatás.
2009. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

39 hetes vagyok és farfekvéses a baba. Szóba sem került a dokimnál az epidurális. Most beszéltem vele 2 napja. Elküldött laborra meg az aneszteziológushoz, onnan tudtam, hogy altatás.


Vagy bocs csajok, de az epidurált is aneszteziológus adja???

2009. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem még kétséges hogy altatás lesz e vagy epidurális. Gerincsérvem van, és mennem kell aneszteziológushoz, hogy eldöntse meg tudnak e szúrni. Egyébként én úgy tudom, hogy az epidurálist is aneszteziológus adja, de lehet tévedek.

36 hetes kismama

2009. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem nagyon nehezen tudták megszúrni a gerincemet és nem is ott ahol kellett volna hanem sokal feljebb tűdő környékén és akkor közölte az aneszteziológusn ha bármi gigszer van akkor elfognak altatni.Ép hogy elkezték a császárt már alig kaptam levegőt végig oxigén maszk volt rajtam. Amikor a kisbabámat vissza hozták megmutatni tejesen kába voltam nem is tudtam igazán megnézni a babámat.Na és persze azt még hozzá teszem mikor toltak ki a műtőből már éreztem és mozgatam a lábaimat,és kb:5 perc múlva már a hasamon a seb is hasogatott.
2009. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! nekem is detto ez volt,kaptam érzéstelenitőt,majd utána alig kaptam levegöt azt mondták hogy csak ugy érzem....persze én meg majdnem megfuladtam...és nemtudom miért de én bealudtam,és csak akkor láttam a kisfiamat amikor behozták nekem!
2009. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mitol fugg, tolem kérdezték, altattak, ugyanaznap egy másik anyukának automatikusan epidurálist adtak.

mivel éjszaka volt a császár, kora reggel hozták a kicsit és rogton mellre is tehettem, nem mondták hogy nem szabad. Pedig a sok infuzio mellett kaptam 2x fájdalomcsillapíto injekciot is, amit elvileg a tájékoztato alapján nem ajánlott szoptatos anyukáknak, de az osztályon alkalmazzák (persze, szoptatás alatt szinte semmi fájdalomcsillapítot nem lehet, de a mutéti fájdalommal mégis csak valamit kezdeni kell...).

2009. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a gerincembe kaptam és utána még vagy 6 órán keresztül nem éreztem semmimet! olyan rossz volt mert olyan érzés volt mintha gumi lenne a lábam!! Na meg amikor már ment ki a hatása akkor olyan volt mintha szurkálták volna a lábam! De a felkelés zuhanyozni na az kemény volt!
2009. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!